American Tourister Cestovní zavazadlo Jet Glam 77 cm - zánovní-30%
3 599 Kč

2 485 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Cestovní kufr Jet Glam od značky American Tourister je vyroben z pevného ABS plastu, který je odolný proti nárazům. Je ideální jako zavazadlo pro týdenní výlet a delší. Modely řady spinner nabízí 4 kolečka, díky kterým se s ním snadno manipuluje. Díky TSA zámku se nemusíte bát, že se vám z kufru něco vytratí.


American Tourister Funshine 39 l, šedý - zánovní-47%
2 599 Kč

1 367 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

Moderní a vysoce kvalitní cestovní kufr je možné díky menším rozměrům využít jako příruční zavazadlo. Jeho objem činí 39 l a je vyrobený z lehkého polyesteru. Kufr je vybavený visacím zámkem, teleskopickým madlem a 2 kolečky.


American Tourister Funshine 55, modrá - rozbaleno-43%
2 599 Kč

1 479 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Moderní a vysoce kvalitní cestovní kufr je možné díky menším rozměrům využít jako příruční zavazadlo. Jeho objem činí 39 l a je vyrobený z lehkého polyesteru. Kufr je vybavený kódovým zámkem, teleskopickým madlem a 2 kolečky.


American Tourister Modern Dream 55 cm červená - rozbaleno-38%
3 599 Kč

2 231 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Elegantní skořepinové zavazadlo American Tourister Modern Dream je ideální jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové letecké společnosti na krátkou dovolenou či výlet. Zipy jsou zabezpečeny TSA zámkem. Pohodlné přejíždění umožňují 4 dvojitá kolečka.


American Tourister Sunside 55 cm, fialová - rozbaleno-34%
3 099 Kč

2 045 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Elegantní kabinové zavazadlo American Tourister Sunside 55 cm na čtyřech dvojitých kolečkách je ideální na dvoudenní výlet a zajistí snadný příjezd do cílové destinace. Tato velikost je vhodná jako palubní zavazadlo pro nízkonákladové společnosti, jako je EasyJet nebo RyanAir. Zabudovaný TSA zámek.


American Tourister Taška na kolečkách RoadQuest 55 cm, tmavě šedá - rozbaleno-31%
2 499 Kč

1 705 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Ultralehká cestovní taška na kolečkách American Tourister RoadQuest 55 cm zajišťuje flexibilní cestování. Je vhodná jako příruční zavazadlo i jen tak do ruky na cestování městskou dopravou. Nabízí nejmodernější hliníkovou rukojeť a polstrované vrchní ruční madlo pro nejkomfortnější přenášení.