Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod-27%
1 099 Kč 799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou.

Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN-32%
2 299 Kč 1 559 Kč
+ doprava zdarma

Akce

S tímto naučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství: v ZOO, na farmě a v pejskově domečku.

Bright Starts Deka na hraní cestovní 2v1 Out on the Town 0m+-29%
849 Kč 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Cestovní deka na hraní 2v1 značky Bright Starts může sloužit jako přebalovací podložka nebo deka na hraní. Barevná hrazdička obsahuje hračky pro zaujetí a zábavu děťátka. Velmi snadno se skládá a tak ji můžete vzít sebou na cesty.

Fisher-Price Hrací dečka Volání divočiny s polštářkem pod bříško-19%
3 299 Kč 2 649 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lev, slon a tukan se prohání džunglí a společně poslouchají veselé písničky, které každému zpříjemní začátek dne. S Fisher-Price® Hrací dečkou Volání divočiny vaše děťátko vstoupí do džungle plné zvířecích kamarádů, kteří cinkají, chrastí a hrají písničky, zatímco vaše maličké zkoumá všechny hry a aktivity.

LEGO DUPLO 10915 Náklaďák s abecedou-31%
799 Kč 549 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Inspirujte děti ke stavění, hraní a učení se stavebnicí LEGO® DUPLO® Náklaďák s abecedou… Stavějte! Sada nabízí 26 kostek písmen, které můžete uspořádávat, skládat a přepravovat na náklaďáku. Hrajte si! Batolata si při převážení kostek na náklaďáku užijí spoustu kreativních dobrodružství s chlapečkem, holčičkou a medvídkem. Učte se! Předškoláci se seznámí se všemi písmeny abecedy a brzy se naučí psát základní slova (H-R-A)!

Fisher-Price Linkimals Mluvící lama kroužky-37%
799 Kč 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Mluvící lama Linkimals od Fisher-Price® dává klasické hře s kroužky úplně nový rozměr. Pestrobarevná světla, vzrušující hudba, písničky a fráze uvedou vaše děťátko do světa plného barev. Poskládejte kroužky na krk lamy nebo zmáčkněte vrchní díl a sledujte, jak se party rozjede!

Fisher-Price Mluvící vagonek-36%
2 199 Kč 1 399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Představujeme vám úplně novou hračku na kolečkách plnou nejrůznějších aktivit. Vaše děťátko se naučí poznávat barvy, písmenka, tvary a mnoho jiného, zatímco si hraje se svými oblíbenými hračkami nebo je zaměstnáno různými aktivitami.

LEGO DUPLO 10958 Tvořivá oslava narozenin-20%
1 499 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Zažehněte jiskru představivosti dětí a rozvíjejte jejich dovednosti s touto pestrobarevnou sadou kostek. Získají tak neomezené možnosti hravého učení. Rodiče se s dětmi pustí do stavění inspirativních modelů a pak si vytvoří cokoliv, co je jen napadne – od narozeninového dortu a občerstvení až po dárky či hru s čísly.

Clementoni Clemmy Baby Veselý hrací stolek s kostkami a zvířátky-27%
1 100 Kč 799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Veselý hrací stolek s kostkami a zvířátky zabaví Vaše děti po dlouhý čas. Hrací stoleček s mnoha aktivitami, jejichž cílem je stimulovat interakci s dítětem. Vkládací tvary se světly a zvuky, otáčející se ozubená kolečka a tlačítka ovládající pejska a kočku. Součástí stolku je zábavná trasa pro míčky se spoustou úžasných skluzavek a překážek. Míčky končí svou jízdu v noze stolku.

Clementoni Interaktivní tancující hroch Filip-37%
804 Kč 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Interaktivní tancující hroch Filip je centrum aktivit pro snadné, zábavné hraní a učení se nejen na cestách. Roztomilý hroch tleská svými měkkými tlapkami a zve tak dítě k tanci a společné hře. S bohatým vzdělávacím obsahem se děti naučí první čísla, zvířátka, mnoho písní a říkanek.

Fisher-Price Hudební autíčko vkládačka GFY41
799 Kč 749 Kč
+ doprava zdarma

Nalož si plné auto zábavy. Vaše děťátko zažije spoustu zábavy s tímto autíčkem, které mu umožní třídit, naplňovat a opět vysypávat tvary za doprovodu rozmanitých zvuků. Je přizpůsobené malým dětským ručkám, které se snaží neustále něco uchopit a přenést.

Fisher-Price Hudební piáno se světly CZ-21%
699 Kč 549 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Oblíbené dětské piáno s osmi klávesami rozezní váš domov zábavnou naučnou hudbou a vaše dítě si ho zamiluje! Díky jeho velikosti a praktické rukojeti ho navíc můžete vzít všude s sebou.

Fisher-Price Mluvící pejsek CZ-20%
999 Kč 799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

Fisher-Price Naučný laptop CZ
699 Kč 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Naučný laptop přinese vašemu děťátku spoustu aktivní zábavy! Mačkáním, otáčením a posouváním různých aktivit spustí zábavné písničky, zvuky a krátké věty, které jej naučí abecedu, čísla, barvy, tvary a spoustu dalších věcí.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Velká skluzavka - Lesní panda-42%
349 Kč 199 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Pusťte se do velkého dobrodružství s kutálející se pandou z deštného pralesa! Nyní se váš malý stavitel může naplno ponořit do hry s touto roztomilou pandou a její bláznivou skluzavkou!

Vtech Lezoucí medvídek CZ

Vtech Lezoucí medvídek CZ

Hodnocení: 4,5
999 Kč 879 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Rozkošný medvídek povzbuzuje děti k pohybu. Pokyny např.: „Polez za mnou“ vyzývá dítě k lezení. Stiskem barevných tlačítek také učí tvary, barvy i čísla. Medvídek celkem zná více než 50 roztomilých frází, zvuků i písniček.

Vtech Můj první kopačák

Vtech Můj první kopačák

Hodnocení: 4,6
699 Kč 659 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sametově hebký míč s roztomilým svítícím obličejem reaguje vtipně a vesele na každý pohyb. Míč má zabudovaný snímač pohybu. Míč je barevný a jemný na dotek a dítě si ho rychle oblíbí.

Fisher-Price Projektor s motýlím kamarádem pro klidné sny
899 Kč 789 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Díky tomuto projektoru s motýlím kamarádem pro klidné sny a doprovodnému medvídku vytvoříte správnou, pohodlnou náladu.Roztomilá plyšová hračka je příjemný kamarád pro vaše dítě.

Bright Starts Deka na hraní 4v1 Rounds of Fun modrý velbloud 0m+ 2019-33%
1 799 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Bright Starts deka na hraní 4v1 Rounds of Fun je to nejlepší místo na hraní a navíc je bezpečné díky síťované bariéře. Odnímatelná hrazdička je plná nádherných hraček a polštářek poskytuje maximální pohodlí při hře na bříšku. Vhodné pro děti od narození.

LEGO DUPLO® Town 10929 Domeček na hraní-20%
1 599 Kč 1 279 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tento otevřený a snadno přístupný domeček je ideální pro společné hraní. Učte děti o každodenním životě a ukažte jim, jak se připravují a kdy se jí jídla a co se dělá předtím, než se jde večer do postele. Stavebnice plná propracovaných detailů, včetně figurek maminky, tatínka a dítěte a také pejska a medvídka, se kterými strávíte spoustu kouzelných chvil. Pro ještě více zábavy můžete přestavět hlavní dům na dům s věží a pak na obytný domek!

BabyDan Hrací podložka puzzle Dusty Blue 90x90 cm
439 Kč 389 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vynikající pěnová puzzle hrací podlaha od Baby Danu v šedomodré barvě, která ozdobí dětský pokojíček. Balení obsahuje celkem 9 kusů dlaždic, každá 30 × 30 cm. Velmi vhodné přes dlažbu nebo plovoucí podlahu.

Clementoni Interaktivní jednorožec-24%
609 Kč 459 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Plyšový interaktivní jednorožec je hebký mazlíček, který má 5 interaktivních tlačítek pro výuku prvních čísel, písmenek, tvarů a barev. Naučí dítě nová slovíčka díky kouzelným písničkám a veselým rýmovačkám.

Clementoni Interaktivní pejsek-39%
594 Kč 359 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pejsek KUK je velmi roztomilý. Mluví, zpívá a pohybuje se dopředu a dozadu. Stiskem tlačítek učí děti číslice, barvy a zvířecí zvuky. Když ouška zakryjí oči, začíná hra na schovávanou. Stiskem kostičky na obojku se ouška opět otevřou.

Fisher-Price Chytré hodinky
349 Kč 299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vaši malí technici si zamilují Fisher-Price® Chytré hodinky se dvěma interaktivními tlačítky, barevnými světýlky a realistickými zvuky. Jsou jako ty vaše! Interaktivní hodinky jsou plné zábavných aktivit včetně možnosti vytočit číslo kamaráda pejska.

Fisher-Price Hrací dečka do tašky-44%
899 Kč 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

S touto hrací dečkou do tašky si vaše děťátko užije spoustu zábavy během pasení koníčků. Tuto plnohodnotnou hrací dečku s mořskými motivy a dvěma lehkými hrazdičkami lze lehce složit do tašky na pleny nebo kapsy kočárku. Čtyři rozkošné hračky mořských zvířátek povzbuzují všechny malé badatele, aby se na ně pokusili dosáhnout, plácnout je nebo kousnout do nich.

Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ-21%
999 Kč 789 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

Fisher-Price Učíme se říkanky CZ-24%
699 Kč 529 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Otevřete svému děťátku svět zábavy a učení s touto hudební knížkou. Pouhým otočením stránky spustíte oblíbené dětské písničky a zároveň si můžete prohlížet barevné obrázky pejska a jeho sestřičky.

MEGA BLOKS Peek a Blocks Velká honička-42%
699 Kč 399 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Ponořte se do třech různých dobrodružství v tomto zábavním parku s pejskem a kočičkou, kteří si hrají na honěnou! Vaši malí stavitelé zažijí s těmito třemi příběhy, jedním pejskem a jednou kočičkou Peek A Blocks™ spoustu zábavy v zábavním parku!

Smoby Tříkolka Baby balade 2 zelená-23%
2 599 Kč 1 989 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Zelená dětská tříkolka s rodičovskou rukojetí roste spolu s dítětem. Odnímatelná sluneční clona ochrání dítě před ostrým sluncem. Disponuje také vyklápěcím boxem na hračky a elegantní zelenou taškou v zadní části.

Albi Hřejivý slon Mini

Albi Hřejivý slon Mini

Hodnocení: 5
299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hřejiví plyšáčci Warmies jsou šikovní kamarádi, kteří dokáží zahřát každou postýlku. Pomazlete se s nimi a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek.

Albi Hřejivý tučňák Mini
299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hřejiví plyšáčci Warmies jsou šikovní kamarádi, kteří dokáží zahřát každou postýlku. Pomazlete se s nimi a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek.

LEGO DUPLO® Town 10926 Pokojíček na spaní-20%
399 Kč 319 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pokojíčky nejsou jen na spaní, že ano? S touto stavebnicí v zábavné krabici dobrodružství nikdy neskončí! Přidejte se ke dvěma kamarádkám a přespěte na patrové posteli v pokojíčku jedné z nich. Můžete se mazlit s velkým medvídkem, hrát na kytaru nebo si užít legraci na skluzavce vedoucí z horní postele. Jakmile bude čas jít spát, můžete uložit kamarádky do postele – zábava a dobrodružství bude pokračovat zase ráno!

LEGO DUPLO® Town 10932 Demolice na staveništi-20%
1 599 Kč 1 279 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Rodiče a děti mohou společně zbourat malý domeček pomocí demoliční koule, vyklidit staveniště buldozerem a pak dovést nové stavební materiály v náklaďáku. Model demoliční koule dá předškolákům příležitost prozkoumat možnosti otevřeného hraní, přičemž budou rozvíjet důležité fyzické a kognitivní dovednosti, které jim vydrží po celý život.

Albi Hřejivé prasátko Mini
299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hřejiví plyšáčci Warmies jsou šikovní kamarádi, kteří dokáží zahřát každou postýlku. Pomazlete se s nimi a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek.

Albi Hřejivé šťěňátko fialové-26%
449 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hřejivý plyšák se stane kamarádem, který vám nebo vašim dětem uleví od bolesti svalů, kloubů nebo bříška. Roztomilý plyšák je vyroben z velmi kvalitního plyše, obsahuje ošetřená obilná zrna a červené proso spolu s jemnou levandulí.

Albi Hřejivý Dinosaur duhový-26%
449 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hřejiví plyšáčci Warmies jsou šikovní kamarádi, kteří dokáží zahřát každou postýlku. Pomazlete se s nimi a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek.

Albi Hřejivý lev Mini

Albi Hřejivý lev Mini

Hodnocení: 4,8
299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hřejiví plyšáčci Warmies jsou šikovní kamarádi, kteří dokáží zahřát každou postýlku. Pomazlete se s nimi a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek.

Albi Hootie sněžná sova v boxu-26%
449 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hřejiví plyšáčci Warmies jsou šikovní kamarádi, kteří dokáží zahřát každou postýlku. Pomazlete se s nimi a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek.

Albi Hřejivá Kravička-26%

Albi Hřejivá Kravička

Hodnocení: 5
449 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hřejiví plyšáčci Warmies jsou šikovní kamarádi, kteří dokáží zahřát každou postýlku. Pomazlete se s nimi a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek.

Clementoni Baby velká kuličková dráha se zvířátky-42%
726 Kč 419 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zábavná kuličková dráha se zvířátky pro batolata. Dráha lze seskládat více způsoby a lze tak vytvářet horizontální a vertikální trasy. Míček pohybující se po dráze míjí zvířátka, která vždy vtipně reagují. Hračka stimuluje rozvoj manuálních dovedností, rozpoznávaní vztahů mezi příčinou a následkem a vizuální vnímání.

Fisher-Price Obří kroužky na tyči-25%
799 Kč 599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Fisher-Price® Obří kroužky na tyči jsou stavební hrou, která dodává staré klasické hře úplně nový rozměr. Jsou vysoké kolem 40 cm! Vaše děťátko může brát a třást se šesti barevnými kroužky a poté je skládat na sebe na houpající se základnu.

Albi Hřejivá Lama bílá s čelenkou-26%
449 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Hřejiví plyšáčci Warmies jsou šikovní kamarádi, kteří dokáží zahřát každou postýlku. Pomazlete se s nimi a roztomilá zvířátka vás něžně pohladí. Navíc se můžete nechat unášet krásnou vůní levandule přímo z Francie, která má uklidňující účinky. Tu mají plyšáci v bříškách spolu se 100% přírodní náplní z prosa a lněných semínek.

Albi Hřejivá ovečka-26%

Albi Hřejivá ovečka

Hodnocení: 4,8
449 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Plyšová ovečka, která Vás dokáže zahřát. Kamarád, který vám nebo vašim dětem uleví od bolesti svalů, kloubů nebo bříška. Roztomilý plyšák je vyroben z velmi kvalitního plyše, obsahuje ošetřená obilná zrna a červené proso spolu s jemnou levandulí.

Fisher-Price Svazek klíčů
399 Kč 349 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Děťátko vzrušeně čeká na cestu a už se nemůže dočkat… Brmmm, brmmm. Svazek klíčů od Fisher-Price® obsahuje dva klíče, měkký kroužek se štěňátkem a realistický přívěsek, který aktivuje hudbu, zvuky auta a světlo.

Infantino Hudební kolotoč s projekcí 3v1
1 099 Kč 979 Kč
+ doprava zdarma

Hudební kolotoč pro snadné usínání i zabavení dítěte nabízí 3 možnosti použití. Světelný projektor promítá na stěnu či strop hvězdičky a jemně tak osvítí dětský pokoj. Spolu s uklidňující melodií pomůže vašemu dítěti v klidu usínat. Nabízí na výběr z deseti uklidňujících melodií a zvuků přírody.

Fisher-Price Nový kolotoč nad postýlku Motýlci-20%
1 499 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Děti si okamžitě zamilují všechny úžasné funkce této hračky. Tři měkcí usměvaví motýlci se otáčejí nad dětskou postýlkou, do toho všude kolem svítí hvězdičky a hraje hudba.

Fisher-Price Hrošík a míček 2v1-60%
499 Kč 199 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

S tímto roztomilým plyšovým hrošíkem se bude vaše děťátko cítit jako v bavlnce. Hrošíka můžete otočit naruby a přeměnit ho v míček, takže si užijete ještě více zábavy a překvapení. Navíc z něj můžete udělat i maňáska.

Baby Einstein Caterpillar & Friends Play Gym-45%
2 199 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Exkluzivně na Mall.cz! Deka na hraní Baby Einstein Caterpillar & Friends Play Gym s hrazdou, světly a melodiemi. Pro děti od narození do doby, kdy sedí.