Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Body-Solid Jednoruční činky PROFI HEXA Bodysolid 1 - 50kg 2 x 50 kg Body-Solid Sada činek BODY SOLID 30-52,5 kg - stoupání po 2,5 kg (10 párů)
Body-Solid Jednoruční činky PROFI HEXA Bodysolid 1 - 50kg 2 x 50 kg

Jednoruční činky 1 – 50kg. Šestihranný praktický tvar. Vhodné pro profi použití.

můžete mít 29.4.

Body-Solid Posilovací věž Fusion 600 Body-Solid Sada činek BODY SOLID 30-52,5 kg - stoupání po 2,5 kg (10 párů)
Body-Solid Posilovací věž Fusion 600

Víceúčelová posilovací věž pro domácí posilovny, odolná konstrukce, více než 60 možných cviků, možnost připojit doplňkové příslušenství.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Leg Press 45° GLPH2100 Body-Solid Body Solid Leg Press 45° GLPH2100
Body-Solid Body Solid Leg Press 45° GLPH2100

Inženýři ze společnosti Body-Solid dobře věděli, že nejlepší způsob, jak vypracovat svaly dolní části těla, je navržení stroje, který bude schopen udržovat Vaše tréninky až neuvěřitelně kvalitní, pohodlné a v neposlední řadě bezpečné.

můžete mít 2.5.

Body-Solid SPS-12 Body-Solid Body Solid Leg Press 45° GLPH2100
Body-Solid SPS-12

Umožňuje sparring partnerovi nebo trenérovi postavit se za cvičence a asistovat mu při provádění bench pressu.

můžete mít 29.4.

Body-Solid Multipress GS348 Body-Solid Body Solid Leg Press 45° GLPH2100
Body-Solid Multipress GS348

Stroj GS348 Body-Solid Multipress je navržen tak, aby umožnil přirozený pohyb nahoru a dolů při cvičení pomocí dvou vodících tyčí. Robustní konstrukce, jednoduché ovládání a široké možnost použití jsou výhodami tohoto zařízení.

můžete mít 6.5. - 9.5.

Body-Solid Bench lavička GDIB46L Body-Solid Body Solid Bicep a Tricep DBTC-SF - stroj na biceps a triceps
Body-Solid Bench lavička GDIB46L

Body-Solid GDIB46L je mnohostranná a propracovaná posilovací lavice pro posilování celého těla. Válce s houževnatým polstrováním zaručí nejvyšší pohodlí při cvičení. Body-Solid GDIB46L je velmi jednoduše nastavitelná lavička, která je vhodná pro domácí, hotelové a veřejné posilovny.

můžete mít 6.5. - 9.5.

Body-Solid Body Solid Ab a Back DABB-SF - stroj na břicho a záda Body-Solid Body Solid Bicep a Tricep DBTC-SF - stroj na biceps a triceps
Body-Solid Body Solid Ab a Back DABB-SF - stroj na břicho a záda

Body Solid představuje řadu Pro Dual – výrobek v komerční řadě. Může stát jako samostatný stroj nebo je možné zkombinovat až se čtyřmi stroji, čímž vytvoříte plnohodnotnou multifunkční věž. Hodí se do hotelových, klubových a komerčních posiloven.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Bicep a Tricep DBTC-SF - stroj na biceps a triceps Body-Solid Body Solid Bicep a Tricep DBTC-SF - stroj na biceps a triceps
Body-Solid Body Solid Bicep a Tricep DBTC-SF - stroj na biceps a triceps

Body Solid představuje řadu Pro Dual – výrobek v komerční řadě. Vyvinuli jsme výrobky, které se přizpůsobí Vašim specifickým potřebám. Může stát jako samostatný stroj nebo ho lze zkombinovat až se čtyřmi stroji, čímž vytvoříte plnohodnotnou multifunkční věž.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Cable Column Machine DPCC-SF Body-Solid Body Solid GLM84 Pro Lat Machine + 95 kg závaží
Body-Solid Body Solid Cable Column Machine DPCC-SF

Běžné posilovací stroje mají omezené možnosti, na kolik jejich pevné konstrukce jsou jen těžko schopné nahradit přirozené pohyby a cvičení na nich, je soustředěno většinou jen na určitou svalovou skupinu.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Crossover Machine GCCO150 Body-Solid Body Solid GLM84 Pro Lat Machine + 95 kg závaží
Body-Solid Body Solid Crossover Machine GCCO150

Body-Solid Crossover Machine GCCO150 procvičí prakticky každý sval ve Vašem těle. Je jedinečně navržený pro posilování nohou, rukou, hrudě a zádových svalů. Tento stroj nabízí nejrůznější funkce a mnohostranná cvičení.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid GLM84 Pro Lat Machine + 95 kg závaží Body-Solid Body Solid GLM84 Pro Lat Machine + 95 kg závaží
Body-Solid Body Solid GLM84 Pro Lat Machine + 95 kg závaží

Posilovací stanice, určená pro posílení horní poloviny těla, zejména zádového svalstva, bicepsů a tricepsů. Robustní ocelová konstrukce má vysokou stabilitu a nosnost. Pěnové válce v kombinaci s měkkou opěrkou pak vytvářejí maximální pohodlí během cvičení.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Glute and Ham profesionální hyperextenze SGH500 Body-Solid Body Solid Glute and Ham profesionální hyperextenze SGH500
Body-Solid Body Solid Glute and Ham profesionální hyperextenze SGH500

Odborníci na celém světě uznávají hyperextenzi pro její nepřekonatelný účinek na rozvoj břišních, šikmých, dolních zádových svalů a také hamstringů. Silné, dvojitě prošité polštářky DuraFirm ™ a nadměrné 8 "pěnové válečky poskytují komfort při cvičení.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid GVKR60 Bradla Body-Solid Body Solid Glute and Ham profesionální hyperextenze SGH500
Body-Solid Body Solid GVKR60 Bradla

Bradla jsou navrženy pro intenzivní procvičení a eliminování zapojení nežádoucích svalů během cvičení. Snadné nastupování a sestupování z lavice zajišťují vstupné schůdky. Komfortní polstrování DuraFirm Vám zajistí kvalitní oporu během cvičení s vysokou odolností vůči poškození.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Hrazda a bradla 4v1 GVKR82 Body-Solid Body Solid Glute and Ham profesionální hyperextenze SGH500
Body-Solid Body Solid Hrazda a bradla 4v1 GVKR82

Hrazda GKR82 Body-Solid je šikovný pomocník pro posilování pouze vlastní váhou. Pomocí spodních madel můžete dělat kliky, pomocí hrazdy přítahy, díky bradlům dokonale vytvarujete kompletně břišní svalstvo a pomocí anatomické zádové podložky skvěle vyrovnáte páteř.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Inner/Outer Stroj na roznožování a snožování DIOT-SF Body-Solid Body Solid Inner/Outer Stroj na roznožování a snožování DIOT-SF
Body-Solid Body Solid Inner/Outer Stroj na roznožování a snožování DIOT-SF

DIOT-SF umožňuje cvičícím přizpůsobení stroje přesně tak, jak jim je vyhovující. Nastavit si můžete startovní pozici i rozsah pohybu. Perfektně navržený systém zaručuje dokonalé procvičení stehenních svalů, přičemž bude pohyb až neuvěřitelně plynulý.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Lat Pulldown DLAT-SF - přítahy na záda Body-Solid Body Solid Inner/Outer Stroj na roznožování a snožování DIOT-SF
Body-Solid Body Solid Lat Pulldown DLAT-SF - přítahy na záda

Body Solid Lat Pulldown DLAT-SF – přítahy na záda Body Solid představuje řadu Pro Dual – výrobek v komerční řadě. Vyvinuli jsme výrobky, které se přizpůsobí vašim specifickým potřebám. Hodí se do hotelových, klubových a komerčních posiloven.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Leg a calf Press DCLP-SF Body-Solid Body Solid Inner/Outer Stroj na roznožování a snožování DIOT-SF
Body-Solid Body Solid Leg a calf Press DCLP-SF

Body Solid představuje řadu Pro Dual – výrobek v komerční řadě. Vyvinuli jsme výrobky, které se přizpůsobí vašim specifickým potřebám. Hodí se do hotelových, klubových a komerčních posiloven. Může být jako samostatný stroj, nebo kombinovaný až se čtyřmi stroji.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Leg Extension a Curl Machine DLEC-SF - předkopávání a zakopávání Body-Solid Body Solid Leg Extension a Curl Machine DLEC-SF - předkopávání a zakopávání
Body-Solid Body Solid Leg Extension a Curl Machine DLEC-SF - předkopávání a zakopávání

Body Solid představuje řadu Pro Dual – výrobek v komerční řadě. Vyvinuli jsme výrobky, které se přizpůsobí vašim specifickým potřebám. Hodí se do hotelových, klubových a komerčních posiloven. Může sloužit jako samostatný stroj, nebo kombinovaný až se čtyřmi stroji dalšími.

můžete mít 2.5.

Body-Solid Body Solid Multi Press DPRS-SF tlaky na prsa Body-Solid Body Solid Leg Extension a Curl Machine DLEC-SF - předkopávání a zakopávání
Body-Solid Body Solid Multi Press DPRS-SF tlaky na prsa

Body Solid Multi Press DPRS-SF tlaky na prsa Body Solid představuje řadu Pro Dual - výrobek v komerční řadě. Vyvinuli jsme výrobky, které se přizpůsobí vašim specifickým potřebám. Hodí se do hotelových, klubových a komerčních posiloven.

můžete mít 2.5.

Body-Solid BODY SOLID Multi Squat Rack Machine SMR1000 Body-Solid Body Solid Leg Extension a Curl Machine DLEC-SF - předkopávání a zakopávání
Body-Solid BODY SOLID Multi Squat Rack Machine SMR1000

SMR1000 profesionální multirack je perfektní volbou, která poskytuje ideální řešení pro každého, bez ohledu na tělesnou výšku, hmotnost nebo pohlaví! BODY SOLID SMR1000 zaručuje bezpečné a pohodlné procvičení dřepů, všech možných tlakových cvičení a také cvičení na integrované hrazdě!

můžete mít 2.5.

Body-Solid BODY SOLID Multi Squat Rack Machine SMR1000 Body-Solid Body Solid Plošina na stání pro sparring partnera SPS12
Body-Solid BODY SOLID Multi Squat Rack Machine SMR1000

SMR1000 profesionální multirack je perfektní volbou, která poskytuje ideální řešení pro každého, bez ohledu na tělesnou výšku, hmotnost nebo pohlaví! BODY SOLID SMR1000 zaručuje bezpečné a pohodlné procvičení dřepů, všech možných tlakových cvičení a také cvičení na integrované hrazdě!

můžete mít 2.5.