Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4420944

HERBAL WORLD STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma) - Zázvor černý - Už bylo dost všech chemických nakopávačů - vhodný i pro ženy!

HERBAL WORLD STRONGMANworld - měsíční kúra - 2 (+1 zdarma) - Zázvor černý - Už bylo dost všech chemických nakopávačů - vhodný i pro ženy!

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Akce Novinka
Kaempferia parviflora – Zázvor černý znají obyvatelé Východu více jak 1000 let jako bylinu s výjimečnými účinky, které byly dosud západnímu světu skryté. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při únavě organismu a stárnutí. Celý popis
1 380 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 380 Kč
Platí do 23.12.2022 nebo do vyprodání
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

10.10.2022 - 11.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

200 kapslí + 100 kapslí zdarma

Vhodné k dlouhodobému užívání, speciálně pro muže - vhodný i pro ženy!

Není určeno pro děti

Už bylo dost všech chemických nakopávačů! Zvolte čistě přírodní cestu k nezdolné energii, zlepšení kondice a sportovních výkonů v každém věku. Zázvor černý je poprvé k dostání i na českém trhu. Pánové, běháte a těžce se Vám překonávají další kilometry? Cvičíte a máte pocit, že Vám docházejí síly a energie?

Kaempferia Parviflora - Zázvor černý, popř. Kempferie drobnokvětá. Zázvor černý znají obyvatelé Východu více jak 1000 let jako bylinu s výjimečnými účinky, které byly dosud západnímu světu skryté. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí.

Nejvýše zastoupenými složkami STRONGMANworld jsou Kaempferia Parviflora, Astragalus membranaceus a Panax ginseng. Hlavní složka Kaempferia Parviflora (Zázvor černý) je přirozeným antioxidantem. Astragalus membranaceus (Kozinec blanitý) výrazně podporuje imunitní systém, normální činnost cévní soustavy, ledvin a močového měchýře, přispívá ke zvýšení pohyblivosti kloubů a pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi. Panax ginseng (Ženšen pravý) působí příznivě při fyzickém výkonu. Přispívá ke snížení únavy, normální funkci kardiovaskulárního systému a udržuje sexuální zdraví, vitalitu a paměť.

Doporučené dávkování: 1–2 kapsle 3× denně po jídle.

STRONGMANworld je kromě jiného držitelem certifikátu GMP (Good Manufacture Practice), jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky. Garantuje 100% kvalitu surovin i jejich šetrného zpracování.

Více se dočtete na Wikipedii: Kempferie drobnokvětá