10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

O společnosti

Od roku 2000 jsme v MALL.CZ Vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a pohodlně nakoupit. Postupně se z nás stalo také největší české internetové tržiště, kde najdete tisíce e-shopů na jednom místě a nakoupíte na nich za jediné poštovné. Chceme, abyste u nás koupili vše, pro co jste si na internet přišli, a dostali to s těmi nejlepšími službami na trhu. V nabídce máme už miliony produktů, a neustále si tak upevňuje svou pozici e-shopu s jednoznačně nejširší nabídkou na českém trhu. Kromě tradičních kategorií zboží u nás díky partnerským obchodníkům můžete koupit také sportovní a outdoorové vybavení, hudební nástroje nebo třeba velké zahradní trampolíny a sekací traktůrky.

Objednávky si u nás můžete vyzvednout už na více než 6 300 výdejních místech po celém Česku.

Doma jsme tady, ale stavíme něco většího.

Kromě České republiky působíme také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku. MALL Group s více než čtyřmi tisící zaměstnanci napříč regionem nabízí své služby 130 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Celkové tržby MALL Group z prodeje zboží včetně partnerského prodeje dosáhly v kalendářním roce 2021 20,5 mld. Kč. Skupina doručila přes 13 milionů objednávek celkem 4,9 milionu unikátních zákazníků. Strategií MALL Group je vytvořit kolem samotného nákupu celou platformu rozšiřujících služeb a funkcí, aby se stala synonymem pro e-commerce skupinu 21. století.

Od jara je 2022 je MALL součástí e-commerce skupiny Allegro Group. Skupina Allegro je e-commerce platformou pro evropské spotřebitele i obchodníky a každoročně rychle roste. Skupina se sídlem v Lucembursku a kótovaná na Varšavská burza cenných papírů (WSE) provozuje přední online tržiště ve střední a východní Evropě. Její polská doména Allegro.pl patří mezi deset nejnavštěvovanějších webových stránek elektronického obchodování na světě a zároveň se řadí mezi 100 nejnavštěvovanějších webových stránek na světě. Allegro poskytuje evropským spotřebitelům snadný přístup k milionům nabídek za ty nejvýhodnější ceny.

Naším společným cílem je být pro zákazníky nákupní destinací číslo jedna všude tam, kde působíme. Víme, že pro zákazníky je nejdůležitější široký výběr zboží za příznivé ceny a jeho pohodlné a rychlé dodání. Společně jsme připraveni jim takový nákupní zážitek dodat.