?

Tipy a rady pro pohodlný nákup

Bílé zboží

Pořízení nového velkého domácího spotřebiče není žádná legrace. Vyznat se ve všech jeho parametrech, vlastnostech a stále nových a nových funkcích je totiž mnohdy náročné i pro profesionály.

Bílé zboží - FAQ

I když přesně víte, jakou elektroniku chcete mít, stále nemáte vyhráno. Existuje totiž řada problémů, na které můžete narazit, jakmile váš nový pomocník překročí práh vaší domácnosti.

Domácí spotřebiče

Nad nákupem malých domácích spotřebičů často nepřemýšlíme. Výběr ideálního modelu vám přitom ale může ušetřit spoustu času i peněz a proměnit činnost z otravy v zábavu!

TV, audio a video

Televize a příslušenství tvoří společně s pohodlnou sedačkou jádro většiny obývacích pokojů v našich luzích a hájích. Ačkoliv oproti gauči zde neplatí čím větší, tím lepší, vždy je co zlepšovat!

Foto

S kvalitním fotoaparátem či kamerou dokáže dnes zvěčnit své zážitky skutečně každý. Nejprve je ale třeba takový kvalitní fotoaparát či kameru vybrat a to už tak snadné zpravidla není.

PC a mobily

Výběr počítače nebo notebooku není na první pohled těžká záležitost. Pokud si na něm ale dáte záležet, můžete ušetřit nemalé peníze a ušetřit si nejedno zklamání.

Dům a zahrada

Práce okolo domu už dávno není záležitostí pro hrábě a lopatu. S moderní technikou můžete mít zahradu i dům jako ze škatulky a ani se u toho příliš nezapotit.

Sport - letní sezóna

Ať už během letních měsíců jezdíte na kole, na bruslích, věnujete se míčovým hrám nebo běháte, my vám s výběrem správného vybavení poradíme.

Sport - zimní sezóna

Patříte mezi ty, kteří v zimě raději lyžují, bruslí, věnují se hokeji nebo se prohání na běžkách sem a tam, než aby seděli doma v teple? Poradíme vám, ať už se během zimních měsíců chystáte za sportem vyrazit kamkoliv!

Domácnost

Pomocníci v domácnosti jsou malí, velcí, no a pak jsou tu ti, o kterých většinou příliš nepřemýšlíte. I jejich správným výběrem ale můžete dosáhnout mnohem lepších výsledků.

Péče o dítě

Rádi se chlubíme, že máme vše pro vaše nejmenší. Protože toho ale máme opravdu hodně, může být občas složité vybrat pro vašeho drobečka nejvhodnější vybavení.

Péče o tělo

S výběrem toho správného výrobku pro vaši péči o tělo vám velmi rádi pomůžeme. Ať už sháníte kosmetiku, zubní kartáček či fén na vlasy. S naším rádcem se v průběhu nákupu neztratíte.

Auto-moto

Motoristé to nemají v životě snadné. Musí se totiž vyznat ve všem možném, aby byl jejich plechový miláček vždy připraven!

Chovatelské potřeby

Své domácí mazlíčky milujeme a rádi je proto rozmazlujeme. Nejsou ale granule jako granule a ani ty nejdražší nemusí být zrovna pro vašeho chlupatého člena rodiny ty nejlepší.

Móda

Při nákupech online není občas úplně snadné správně si vybrat. Pokud ale budete dodržovat některá jednoduchá pravidla, mnohem častěji si objednáte to, co vám skutečně padne.