Natural Medicaments Maca 100 tob.
395 Kč

Maca je pro své účinky nazývána „Peruánskou viagrou“ a také přispívá k normální funkci mozkové činnosti.


Natural Medicaments Maca černá 100 tob.-25%
399 Kč

299 Kč

Akce

Maca černá je rostlina, jejíž kořen má vysoký obsah minerálních látek, především vápníku a hořčíku, fosforu, železa a jódu. Tato tradiční bylina z And je pěstována na náhorních plošinách středního Peru.


Wolfberry Maca prášek BIO 250 g
151 Kč

Maca prášek BIO 250g Wolfberry nově v papírové dóze je vyroben z léčivé byliny, která se řadí k superpotravinám. Podporuje vitalitu, plodnost a sexualitu. Produkt je v BIO kvalitě.


NUTRISTAR Brahmi Plus 60 kapslí
266 Kč

Brahmi Plus podporuje normální činnost mozku a paměti. Má vliv na koncentraci a zlepšení kognitivních schopností.


Salvia Paradise Haritaki - Vrcholák kapsle
243 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

100% čistý Haritaki kapsle pro naše trávení, játra ale též pro imunitu, nervový systém, smysly, na stres a močové cesty.


Vitalvibe Ashwagandha BIO 125 g
199 Kč

Ashwagandha BIO obsahuje antioxidanty, které chrání organismus proti předčasnému stárnutí, zvyšuje energii a celkovou vitalitu.


Wolfberry Maca extrakt 180 kapslí
358 Kč

Maca extrakt 10:1 Wolfberry 89g 180 kapslí. Praktické kapsle, které podporují fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu, plodnost, sexualitu a hormonální systém při menopauze.


Aimil Pharmaceutical NeeriEU 60 kapslí-30%
390 Kč

273 Kč

Akce

NeeriEU je bylinný ajurvédský doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů a bylin, které přispívá k normální činnosti ledvin a k pH rovnováze v žaludku. Přípravek rovněž přispívá k vylučování a k pročištění těla.


Naturalis Zdravé zažívání 70 g
210 Kč

Zdavé zažívání je směs, která díky unikátní kombinaci novodobých i ájurvédských plodin yuccy (vzácný kořen), yaconu (vzácný kořen), cordycepsu (čínská houba) a chlorelly (sladkovodní řasa) efektivně detoxikuje a přispívá k dosažení normální funkce střevního traktu, mikrobiální rovnováhy či k normáln


Salvia Paradise Bacopa Monnieri - Brahmi nať
72 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

100% čistá Brahmi (Bacopa) sušená nať pro naše mentální funkce, výkonnost, proti stresu, na soustředění, podporu paměti.


Starlife NONI STAR 60 kapslí
702 Kč

Doplněk stravy NONI STAR obsahuje rostlinu Morinda citrifolia (NONI) z Havaje, která přispívá k optimalizaci funkcí organismu.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: