Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Akustické kytary Grand Auditorium

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Oscar Schmidt OAB-A-U Tokai guitars Cat´s Eyes CE57T
Oscar Schmidt OAB-A-U

Pojďte zabořit své prsty do strun a vytvářet krásné kytarové melodie spolu s líbivou akustickou kytarou Oscar Schmidt OAB-A-U, která má 650mm menzuru, 21 pražců, poziční značky na hmatníku, 43mm nultý pražec a Die-Cast chromové ladicí mechaniky. Její zvuk je příjemný na poslech. Hodí se pro hru prsty i trsátkem.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Washburn WG7S-A-U Tokai guitars Cat´s Eyes CE57T
Washburn WG7S-A-U

Pojďte zabořit své prsty do strun a vytvářet krásné kytarové melodie spolu s líbivou akustickou kytarou Washburn WG7S-A-U která má polomasivní konstrukci, 650mm menzuru, 20 pražců, poziční značky na hmatníku, 43mm nultý pražec a Die-Cast chromové ladicí mechaniky. Její zvuk je příjemný na poslech. Hodí se pro hru prsty i trsátkem.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Tokai guitars Cat´s Eyes CE57T Tokai guitars Cat´s Eyes CE57T
Tokai guitars Cat´s Eyes CE57T

Tokai CE57 z řady Cat´s Eyes je pěkná kytara ve vintage stylu let osmdesátých . Má přední desku z masivního smrku, boky, záda a krk z mahagonu a hmatník z palisandru. Jasný zvuk a kvalita provedení určitě převyšuje cenu, jak je to u kytar Tokai ostatně obvyklé. Kvalitní polstrovaný obal zdarma.

můžete mít 3.4. - 4.4.

Oscar Schmidt OACEFTB-A-U Oscar Schmidt OACEFTB-A-U
Oscar Schmidt OACEFTB-A-U

Pojďte zabořit své prsty do strun a vytvářet krásné kytarové melodie spolu s líbivou elektroakustickou kytarou Oscar Schmidt OACEFTB-A-U, která má 650mm menzuru, 21 pražců, poziční značky na hmatníku, 43mm nultý pražec a Die-Cast chromové ladicí mechaniky. Její zvuk je příjemný na poslech. Nechybí snímač Piezo, ovládání Volume, Power, Note a integrovaná ladička.

můžete mít 3.4.

MALL
Oscar Schmidt OAM-A-U Oscar Schmidt OACEFTB-A-U
Oscar Schmidt OAM-A-U

Pojďte zabořit své prsty do strun a vytvářet krásné kytarové melodie spolu s líbivou akustickou kytarou Oscar Schmidt OAM-A-U, která má 650mm menzuru, 21 pražců, poziční značky na hmatníku, 43mm nultý pražec a Die-Cast chromové ladicí mechaniky. Její zvuk je příjemný na poslech. Hodí se pro hru prsty i trsátkem.

můžete mít 3.4.

MALL