Botanic Kotvičník (Tribulus) 90% saponinů 20g

Botanic Kotvičník (Tribulus) 90% saponinů 20g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kotvičník zemní, také velmi dobře znám jako Tribulus terrestris, je východoasijská bylina rostoucí především na písčitých podložích u pobřeží. Jeho účinky jsou známé především u sportovců, ale i také ostatních lidí, kterým dodává vitalitu pro každý den. Celý popis
139 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Botanic

Skladem u partnera 5+ kusů

3.8.2021 - 4.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Botanic

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100031108561

Popis

KOTVIČNÍK, OBLIBA SPORTOVCŮ

Mezi sportovci je používání kotvičníku naprosto běžné. Tribulus terrestris totiž navozuje příjemnou náladu, doplňuje energii a dodává vitalitu. Nejvíce používaný je ve fitness a bodybuildingu. Zde se využívá jeho funkce na svalový tonus. Má však opodstatnění i ve všech ostatních sportech.

AKTIVNÍ LÁTKY TRIBULUSU

Nutriční hodnoty, jakými jsou například obsah tuku, cukrů a ostatních látek můžeme u extraktu vynechat. Obsah je totiž u indikovaného množství tak malý, že je zanedbatelný. Co bychom si ale rozhodně měli zmínit jsou tak fytosteroly. Jedná se o steroly obsažené v rostlinách. Tyto sloučeniny jsou považovány za přírodní anabolické steroidy. Z fytosterolů jsou nejdůležitější Saponiny a z nich zase Protodioscin. Tato látka je považována za nejdůležitější látku kotvičníku. Krom zmíněných ve složení narazíme i na alkaloidy, sapogeniny, vitamín C, nebo pryskyřice.

POSITIVNÍ ÚČINKY KOTVIČNÍNU ZEMNÍHO

Kotvičník působí všeobecně blahodárně na náš organismus. Přináší vitalitu, elán, ale i zvýšení libida, nebo sexuální výdrž. Díky tomu je velmi oblíbený u mužů v pokročilém věku, u kterých má také nejlepší účinky. Nutno dodat, že čím víc máme svých hormonů, tím méně nám v tomto ohledu Tribulus terrestris pomůže. Každopádně vitalitu a elán přidává tak jako tak.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY UŽÍVÁNÍ KOTVIČNÍKU

Za léta užívání se neprokázaly žádné zásadní vedlejší účinky při užívání kotvičníku za předpokladu, že budeme dodržovat dávkování. Neměli bychom však užívat kotvičník nalačno, mohli bychom si způsobit žaludeční nebo střevní potíže. Tribulus terrestris se nedoporučuje těhotným ani kojícím ženám.

TRIBULUS TERRESTRIS PRO ŽENY?

Ženy užívající Kotvičník zemní nejsou žádnou výjimkou, ačkoli se jedná spíše o produkt pro pány. Na ženy má Tribulus terrestris podobné účinky jako na muže. Také dokáže zvednou vitalitu, nebo dodat potřebný elán.

JAK UŽÍVAT KOTVIČNÍK ZEMNÍ V PRÁŠKU

Forma prášku má velmi jednoduché použití. Bohatě postačí rozmíchat 1–3g (1–3 odměrky 1g) kotvičníku ve vodě, nebo ho přimíchat například do shaku, smoothie, nebo jogurtu. Je to na Vás.