VemoHerb Rhodiola Rosea 90kapslí

Značka: VemoHerb Náš kód: 100002798197

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

VemoHerb Rhodiola Rosea 90kapslí

Standardizovaný extrakt účinného adaptogenu Rhodiola Rosea s obsahem 3% rosavinu a 1% salidrosidu. Celý popis

385

440 Kč
385 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002798197

Popis

Popis produktu

VemoHerb Tribulus FORTE

VemoHerb Original Rhodiola Rosea obsahuje standardizovaný extrakt účinného adaptogenu Rhodiola Rosea s obsahem 3% rosavinu a 1% salidrosidu.

Hlavní účinky:vytrvalost, síla, stimulace tvorby testosteronu, sexuální libido, zrychlení regenerace. Vyrobeno a kontrolováno v souladu s normami ISO9001/HACCP.

Jedna kapsle obsahuje:350 mg standardizovaný extrakt z Rhodiola Rosea (3% rosavin, 1% salidrosid), pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý * Energetická hodnota nižší než 50 kJ (12 kcal).

Jak VemoHerb Rhodiola Rosea funguje?

Rhodiola Rosea je využívána jako účinný adaptogen a tonikum pro svalovou a nervovou soustavu. Účinné složky Rosavin a Salidrosid napomáhají organizmu účinně odolávat fyzickému a psychickému stresu, toxinům, těžkým kovům, bakteriím, virům a dalším atakům. VemoHerb Rhodiola Rosea napomáhá při vitalizaci a energizaci organizmu, zvyšuje celkovou fyzickou a psychickou kondici, podporuje sexuální libido a celkovou mentální kapacitu = koncentrace. VemoHerb Rhodiola Rosea je doporučována pro zvýšení fyzické vytrvalosti a výkonu. Redukuje stres a podporuje „dobrou náladu“.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ ostatní anabolizér
Konsistence tablety
Počet tablet/porcí 90
Doplňky stravy ne
Použití po tréninku, před tréninkem