Winx Club 3 (10.-13.) - DVD

Značka: Náš kód: 100000418681
 Winx Club 3 (10.-13.) - DVD

Partnerský prodej

Winx Club 3 (10.-13.) - DVD

V magickém vesmíru Magix bojují čarodějové a bojovníci ve jménu dobra a zla. Skupina pěti dívek byla vyvolena, aby Magix bránila svými magickými schopnostmi před temnotou a hrůzovládou. Jsou ďábelsky chytré, mají vymazlený styl a jsou to víly kouzelnice! Celý popis

59

59 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

USA, Itálie

Režie: Iginio Straffi

Délka: 93 min.

Formát obrazu: 4:3

10. díl: Blom a zkoušky
Bloom čeká zkouška v simulační místnosti. Podnikne virtuální výlet do Domina, to bohužel umožní Trix zhodnotit její schopnosti a získat sílu srovnatelnou s dračím ohněm.

11. díl: Tajemství černého močálu
Flora se připravuje na zkoušku tím, že se vrací společně s ostatními Winx do černého močálu. Tam odhalují svět vodních nymf, které je třeba zachránit.

12. díl: Volba královny krásy
Floru čeká složení zkoušky, zatímco Stella se připravuje na volbu královny krásy. Její největší soupeřkou je čarodějka Lucy, které Trix chtějí napomoci svým kouzlem k vítězství.

13. díl: Odhalení velkého tajemství
Bloom jede na prázdniny do Gardínie za svými rodiči. Její maminku po-té, co odmítne uzavřít obchod s podvodníky, začnou ohrožovat dva tajemní muži a Bloom bude muset využít své znalosti z Alfei, aby ji ochránila. Bloom se také dozvídá nečekané informace o své minulosti.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD ve slim krabičce (7mm)
Rok natočení 2004
Zvuk CZ 2.0, SK 2.0
Titulky Neuvedeno