10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Recyklujte s námi!

asekol

Zakládáme si na ohleduplném chování vůči životnímu prostředí, a proto vám přinášíme možnost jednoduše a bezplatně odevzdat svá vysloužilá elektrozařízení. Ve spolupráci se společností ASEKOL tak můžete na všech výdejích místech nalézt speciální nádoby, tzv. EKO- CENTRA.

Kam s vysloužilým elektrem?

Naši zákazníci již nyní mohou na výdejních místech odevzdat bezplatně všechna elektrozařízení z domácnosti i z kanceláře. Nově naleznete i speciální nádoby na drobná elektrozařízení, tzv. EKO-CENTRA, která jsme umístili ve všech výdejních místech MALL.CZ. Kromě drobného elektra, jako jsou třeba PC příslušenství, mobilní telefony, video a audio přehrávače, malé kuchyňské spotřebiče, elektronické nářadí, sportestry, kalkulačky, kopírky, tiskárny, ale i elektronické hračky, je možné v EKO-CENTRU odevzdat baterie nebo třeba žárovky a zářivky.

Proč recyklovat?

ASEKOL recyklací elektrozařízení šetří přírodní zdroje a omezuje zátěž životního prostředí. Ročně se v České republice vyprodukují tisíce tun odpadu z elektrických a elektronických výrobků. Velká část z nich končí na skládkách komunálního odpadu nebo ve volné přírodě. Přitom se většina vysloužilých zařízení dá recyklovat a použít při výrobě dalších produktů. Odevzdáním spotřebiče zajistíte jeho ekologickou recyklaci.

Červené kontejnery

V roce 2007 přišla společnost ASEKOL s unikátním projektem červených kontejnerů na drobné elektrozařízení a baterie. Dnes jich je více než 2 000 a jsou rozmístěny po celém Česku k již tradičním recyklačním stáním na papír, sklo a plast. Ten nejbližší ve svém okolí najdete na www.cervenekontejnery.cz.

Proč ASEKOL

Společnost ASEKOL již 10 let zajišťuje zpětný odběr a následně i ekologickou likvidaci vysloužilého elektrozařízení po celé ČR. S počtem téměř 17 000 sběrných míst je ASEKOL jasnou jedničkou a usnadňuje tak lidem cestu ke správnému třídění vysloužilých elektrospotřebičů.

Více informací na www.asekol.cz

EUROPEAN BUSINESS AWARDS

Obdrželi jsme certifikát z evropské soutěže 32.000 firem EUROPEAN BUSINESS AWARDS jakožto spolupracující člen společnosti ASEKOL v kategorii Environmentální a udržitelný rozvoj. Certifikát je dokladem našeho přínosu v oblasti životního prostředí (recyklace a ekologické likvidace elektrospotřebičů). Děkujeme, že recykluje s námi!