10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8736819

Crafty Catcher Tekutý posilovač 250ml Krill Liquid Concentrate

Crafty Catcher Tekutý posilovač 250ml Krill Liquid Concentrate

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tekutý posilovač Crafty Catcher 250ml je vhodný a extrémně učinný pro zatraktivnění Krmítková směsi partiklu nebo i samotné nástrahy na háčku. Nerozpouští PVA! Celý popis
364 Kč
Zboží od: SPORTS
364 Kč
Poslední 3 kusy
S novou kartou za

19.7.2024 na vaší adrese

Popis

Tekutá potrava Crafty Catcher 250ml – Liquid Krill

Fermentované a destilované tekuté potravy z rostlinných a živočišných produktů mají velmi lákavý účinek. Můžete je používat jakýmkoli způsobem v libovolném množství. Jelikož se jedná o přírodní produkty, není možné s nimi krmivo tzn. spálit. Můžete je použít do směsi při výrobě boilies, pelet, sypkých krmiv, zalévat s nimi připravené krmivo… Naše tekuté potravy nerozpouštějí PVA.

Výhody:

– přírodní složení

  • vysoká atraktivita přírodních složek
  • nerozpouští PVA
  • dlouholetá zkušenost s vývojem návnad a nástrah
  • vlastní produkce
  • ucelené široké řady produktů

Crafty Catcher
Společnost byla založena v 80. letech, v době kdy byl lov na boilies v úplných začátcích. Má tedy velmi bohaté zkušenosti s výrobou moderních návnad a nástrah pro sportovní lov kaprů. Postupně vznikající anglické firmy začaly využívat zkušeností společnosti a dodnes si nechávají vyrábět své návnady přímo na výrobních linkách Crafty Catcher.
U výrobků Crafty Catcher je tak zajištěna nejvyšší kvalita návnad z nejčerstvějších surovin a za nejlepší ceny jaké jsou možné. Crafty Catcher je skutečným originálem přímo od anglického výrobce.