Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8631464

FISH XXL Sprej pro mořský a sladkovodní rybolov. Posilující sprej připravený k použití v jakékoli situaci - na jezeře, řece, oceánu nebo rybníku. SET 2x50 ml

FISH XXL Sprej pro mořský a sladkovodní rybolov. Posilující sprej připravený k použití v jakékoli situaci - na jezeře, řece, oceánu nebo rybníku. SET 2x50 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Fish XXL je speciální sprej, který obsahuje základní model krmiva univerzální pro všechna plemena ryb obohacený o koncentrované esenciální oleje a syntetické feromony. Včetně 2 lahví! Celý popis
800 Kč
Zboží od: UNICORN BRIGADE
800 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

24.6.2024 - 25.6.2024 na vaší adrese

Popis

Představujeme vám produkt vyrobený z přírodních ingrediencí, který neznečišťuje životní prostředí ani váš úlovek chemikáliemi, které jsou v dnešních produktech tak oblíbené.

Poradíme vám, jak používat Fish XXL, abyste maximalizovali své úlovky v každém ročním období a na každé vodní ploše!

Děláme vše pro to, aby byl váš zážitek z rybolovu nezapomenutelný. 

Fish XXL je nová ekologická technologie pro lákání ryb. Dnes Fish XXL používají nejen amatérští rybáři, ale i profesionální sportovci. 

Fish XXL má tři hlavní důvody, proč je účinný

Instinkty

Fish XXL stimuluje ryby tím, že povzbuzuje jejich hlad, což je účinné zejména u velkých dravých ryb. Účinek aktivátoru nástrahy Fish XXL je založen na fyziologickém instinktu. Tento princip funguje i u zcela nasycených ryb. 

Feromony

Fish XXL obsahuje feromon, který vám zaručí úspěch při lovu. Feromon vyvolává intenzivní pocit hladu a motivuje ryby k lovu. Je základem výrobku, který se v Evropské unii prodává pod obchodním názvem Fish XXL.

Pohodlí a všestrannost 

  • Můžete lovit na všech vodních plochách, od malých rybníků až po moře! 
  • Fish XXL je univerzální a snadno se používá.  
  • Rybu XXL lze použít pro čtyři nebo pět rybářských výprav.
  • Prodáváme originální výrobky přímo od výrobce.

Účinnost našeho aktivátoru nástrah Fish XXL poznali nejen nováčci, ale i profesionální sportovci, kteří toho o rybách a tajemstvích úspěšných velkých úlovků vědí hodně. 

Nevíme, do které kategorie patříte vy, ale doporučujeme vám, abyste to při příštím rybolovu vyzkoušeli a přesvědčili se sami!

Aktivátor návnady Fish XXL se snadno používá – stačí jej třikrát nastříkat na návnadu a můžete začít. Při lovu opatrných a dravých ryb se doporučuje stříkat nástrahu razantněji – 5 až 7 krát. Po druhém nebo třetím úlovku postup opakujte. 

Fish XXL byl také úspěšně použit k přikrmování dravých ryb rostlinnou potravou v líhních.

Složení: 

Konopný olej. 

Je to jeden z nejčastěji používaných atraktantů pro lákání ryb. Její štiplavý pach v kombinaci s vysokým obsahem tuku a bílkovin je nepřekonatelný a dobře láká ryby.

Kaffr limetka. Tato látka má také poměrně specifický a silný zápach, ale jako atraktant ji používá jen malý počet rybářů. Listy rostliny se používají jako návnada, která v kombinaci s dalšími složkami láká ryby na velké vzdálenosti.

Sloní česnek. 

Jedná se o známou rostlinu, jejíž vůně je kombinací česneku a cibule. Tyto pachy mají za následek zvýšený počet kousnutí predátorů, proto je jejich zařazení nezbytné.

Protein chobotnice. 

Přírodní složka obsahující velké množství aminokyselin a bílkovin. Vůně a chuť této látky má pozitivní vliv na kousnutí dravců.

Syntetizované feromony. 

Nejdůležitější složka zodpovědná za dodatečnou stimulaci chuti k jídlu. Její působení „donutí“ ryby, aby vaši návnadu sežraly.

Jak používat

1. Lahvičku protřepejte.

2 Otevřete lahvičku a třikrát pokropte návnadu.

3. Po ulovení ryby zopakujte krok 2 s druhou návnadou.

Poznámka: 1 lahvička vystačí na 4–5 rybářských výprav! Kupte si sadu – dárek pro sebe i pro přítele, bratra, otce nebo syna!