Selekce
229 Kč 190 Kč

Pro dívky je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu to znamená ot ..

Kiera Cass - Prvá
323 Kč 271 Kč

Selekcia sa blíži k záveru a v súťaži zostali len 4 dievčatá. America je pevne rozhodnutá získať Maxona pre seba, a hoci sa opätovne zblížili, Maxon stále netuší, kto je Aspen. Boje s rebelmi sa stupňujú, a keď vážne ohrozujú aj Americinu rodinu, roz ..

Zaslíbená
349 Kč 290 Kč

Lady Hollis Briteová je nadšená – a v šoku. Král Jameson jí totiž veřejně vyjevil své city, o čemž odjakživa snila. Jako jediná ze šlechtických dcer upoutala jeho pozornost! Ale Hollis si brzy uvědomí, že stát se královnou možná není ten šťastný kone ..

Kiera Cass - Elita
229 Kč 190 Kč

Do Selekce vstoupilo 35 dívek. Nyní jich je jen šest, ale soutěž o srdce prince Maxona je tvrdší než kdykoli předtím. A k tomu všemu se America nemůže rozhodnout, po kom vlastně touží. Je to Maxon, s kterým by mohla žít jako v pohádce? Nebo Aspen, je ..

Série Selekce
1 199 Kč 995 Kč

35 dívek. 1 princ. Životní šance. Pět dílů princeznovské série v jednom boxu!

Kiera Cass - Elite
259 Kč 189 Kč

The Selection gets fierce as rivals stake their claim on the prince. Six girls, one life-changing prize…America Singer will leave her pre-destined life for a world of glamour and luxury, if she wins…But surviving The Selection is tough. Rivals ar ..

Kiera Cass - První
229 Kč 172 Kč

Když byla America vybrána do Selekce ani ve snu by ji nenapadlo, že by se ocitla na dosah samotné koruny, natož k srdci prince Maxona. S blížícím se koncem soutěže narůstají hrozby za branami paláce a America si uvědomuje, jak je lehké všechno ztrati ..

Šťastně až navěky
323 Kč 258 Kč

Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane ..