Tony Parsons: Odhalené tajemství
185 Kč 166 Kč

Odhalené tajemství je ojedinělá a pr?evratná kniha hovořící o konečném osvobození, které nevyžaduje žádné úsilí, postupy, procesy ani víru.

Tony Parsons: Jednu na mou lásku
320 Kč 288 Kč

Učitel jazyků Alfie Budd opouští Hong Kong poté, co tam strávil několik let, a vrací se do rodného Londýna naplněn zármutkem za ztracenou milovanou osobu. Nicméně, Londýn sice možná žije, ale nikoli způsobem, kterým si Alfie město pamatuje.

Tony Parsons: Na porážku
339 Kč 305 Kč

Na Nový rok je v bohaté londýnské čtvrti jedna z rodin nalezena mrtvá. Někdo je odpravil jateční pistolí jako dobytek na porážce. A jejich nejmladší dítě se pohřešuje. Při pátrání po vrahovi se odhalí, že podobná vražda se stala už před třiceti lety.

Tony Parsons: #smrt všem prasatům
339 Kč 305 Kč

Před dvaceti lety se v soukromé výběrové škole Potter’s Field spřátelilo sedm bohatých, privilegovaných studentů. A teď začali za těch nejkrutějších okolností umírat.

Tony Parsons: Třináctá oběť
389 Kč 314 Kč

12 mrtvých dívek Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezen chladírenský kamion.

Tony Parsons: Spolek katů
359 Kč 314 Kč

Za horkých letních večerů londýnské ulice brázdí skupina samozvaných katů, která unáší zločince a popravuje je oběšením.

Tony Parsons: Dívka v ohni
359 Kč 323 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Když teroristé za pomoci dronu způsobí pád letadla, které se zřítí na jedno z nejrušnějších londýnských obchodních center, rozběhne se řetězec událostí, které zasáhnou jak viníky, tak i nevinné.