10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4229408

Severochema 3E škrob extra přírodní tekutý 500ml Extra, Modrý [2 ks]

Severochema 3E škrob extra přírodní tekutý 500ml Extra, Modrý [2 ks]

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
3E Extra tekutý škrob 550 ml Přirodní škroby 3E s příjemnou parfemací jsou určeny ke škrobení prádla. Chrání vlákno a zvyšují učinnost praní. Snižují… Celý popis
107 Kč
107 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

6.6.2024 na výdejním místě
6.6.2024 na vaší adrese

Popis

Tento produkt je prodáván po 2 kusech. Uvedená cena je za 2 ks produktu.

3E Extra tekutý škrob 550 ml

Přirodní škroby 3E s příjemnou parfemací jsou určeny ke škrobení prádla. Chrání vlákno a zvyšují učinnost praní. Snižují potřebné množství pracího prostředku. Tekuté přírodní škroby 3E jsou vyráběny patentovanou technologií. Díky svému přírodnímu původu jsou ekologicky šetrné. Jsou vhodné pro použití v automatických pračkách i pro ruční praní. Přidávají se do posledního máchání stejně jako aviváž. Škrob 3E extra je vhodný pro všechny druhy prádla. Obsahuje speciální přísady snižující špinivost prádla, usnadňující žehlení – tzv. funkce „easyiron“ a omezující vznik elektrostatického náboje.

Výhody přírodních škrobů: Neváží se na vlákno a proto se při praní dokonale oddělí i se zachycenými nečistotami. Syntetické škroby zčásti zůstávají v textilu i po vyprání. Přírodní škrob je v přírodě lehce odbouratelný. Se syntetickými polymery si již příroda poradí hůře. Přírodní škrob je lépe snášen citlivými lidmi z hlediska alergií. Syntetický škrob přirozeně více zapáchá, proto je nutné ho i více parfémovat – a čím více parfému, tím větší pravděpodobnost alergické reakce.

Složení: voda, přírodní škrob, <5% : kyselina mravenčí, ricinový olej, pomocné látky, EDTA a její soli, parfém