Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6881537

Winni´s Hypoalergenní parfém na prádlo do pračky a sušičky - pivoňka a ylang ylang 250 ml

Winni´s Hypoalergenní parfém na prádlo do pračky a sušičky - pivoňka a ylang ylang 250 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hypoalergenní parfém na prádlo do pračky a sušičky dodává oděvům jedinečnou, intenzivní a dlouhotrvající vůni. Bez alergenů – hypoalergenní, 98% biologicky rozložitelných surovin. Obsahuje nikl, kobalt, chrom (<0,2 ppm). Celý popis
132 €
Prodává Vivantis
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
132 €
S novou kartou za

Popis

Hypoalergenní parfém na prádlo do pračky a sušičky dodává oděvům jedinečnou, intenzivní a dlouhotrvající vůni. Bez alergenů – hypoalergenní, 98% biologicky rozložitelných surovin. Obsahuje nikl, kobalt, chrom (<0,2 ppm).

Produkt je navržen tak, aby poskytl vašim oděvům jedinečnou, intenzivní a dlouhotrvající vůni. Exploze květinových tónů se snoubí s teplými dřevitými tóny a dodá vašemu prádlu exkluzivní a trvalou vůni. Parfém je vyroben z minimálně 98% biologicky rozložitelných surovin. Pro větší ochranu pokožky neobsahují výrobky Winni´s alergeny, jsou navrženy pro minimalizaci možného vzniku alergií - hypoalergenní. Parfém na prádlo Winni´s je dokonalý v pračce, ale lze jej použít také k fantastické vůni oblečení v sušičce. Jednoduše přidejte víčko produktu na čistý bavlněný hadřík a vložte jej do sušičky před zahájením cyklu sušení.

Složení:

5 % nebo více, avšak méně 15 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, sodium benzoate.

Jak používat:

• V pračce na 4,5 kg prádla: nalijte 1 víčko (8 ml) přímo do přihrádky na aviváž.
• V sušičce: nalijte 1 víčko (8 ml) na čistý bavlněný hadřík a vložte jej do sušičky před zahájením sušícího cyklu. Vždy dodržujte pokyny výrobce spotřebiče.
• Ručně: nalijte 1 víčko (8 ml) do 5 l vody při posledním máchání.
Pro extra vůni nalijte 2 nebo více víček v závislosti na intenzitě parfému, který chcete získat. Nevylévejte produkt přímo na prádlo.

Balení:

250 ml = cca 31 dávek

Upozornění:

Skladujte při pokojové teplotě.