Vans Wm Sporty Realm II B dark slat 22L-28%
990 Kč

709 Kč

Akce

Dámský batoh o objemu 22 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a 2 přední uzavíratelné kapsičky na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Vans Wm Good Sport Realm Rose Cloud má potisk s logem značky.


Vans Mn Fend Roll Top Bac Classic 21L-20%
1 450 Kč

1 159 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Voděodolný pánský batoh o objemu 21 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Mn Fend Roll Top Bac Classic má maskáčový vzor.


Vans MN Snag Backpack 24L-28%
990 Kč

709 Kč

Akce

Praktický a elegantní batoh s objemem 24 l. Vans MN Snag Backpack má velký hlavní oddíl a přední kapsu na zip. Obsahuje kapsu na notebook, organizér uvnitř hlavního oddílu, elastickou gumu na přední straně batohu a postranní kapsu na láhev s pitím.


Vans Mn Van Doren III Bac-28%
1 250 Kč

899 Kč

Akce

Pánský batoh o objemu 29 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Mn Van Doren III Bac má boční elastické kapsy na pití.


Vans Wm Sporty Realm Back Medieval-29%
890 Kč

629 Kč

Akce

Dámský batoh o objemu 22 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy a zpevněnými zády pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Wm Sporty Realm Back Medieval je možné nosit za poutko v ruce.


Vans Old Skool II Back-29%
890 Kč

629 Kč

Akce

Pánský batoh o objemu 22 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Old Skool II Back je možné nosit za poutko v ruce.


Vans Mn Old Skool II Back Heather-20%
890 Kč

709 Kč

Akce

Pánský batoh o objemu 22 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Mn Old Skool II Back Heather má voděodpudivou úpravu.


Vans Mn Van Doren III Bac-27%
1 150 Kč

829 Kč

Akce

Pánský batoh o objemu 29 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Mn Van Doren III Bac má boční elastické kapsy na pití.


Vans Mn Old Skool II Back Evergreen-29%
890 Kč

629 Kč

Akce

Pánský batoh o objemu 22 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Mn Old Skool II Back Evergreen má kožené dno.


Vans Wm Realm Plus Backpa Medieval-28%
1 250 Kč

899 Kč

Akce

Dámský batoh o objemu 20 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy a zpevněnými zády pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Wm Realm Plus Backpa Medieval je možné nosit za poutko v ruce.


Vans Wm Realm Backpack Rose Cloud-29%
850 Kč

599 Kč

Akce

Dámský batoh o objemu 22 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy a zády pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsu na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Wm Realm Backpack Rose Cloud má elegantní výšivku s logem značky.


Vans Realm Backpack Desert Rose 22L-43%
850 Kč

479 Kč

Akce

Dámský batoh Vans Realm Backpack Desert Rose s vypolstrovanými zády pro lepší postoj. Vypolstrované nastavitelné popruhy a poutko na uchycení. Velká hlavní kapsa a přední kapsa na doklady.


Vans Realm Classic Backpack Leopard Camo-50%
990 Kč

489 Kč

Akce

Dámský batoh Vans Realm Classic Backpack Leopard Camo disponuje prostornou hlavní kapsou a přední kapsou na doklady. Má vypolstrovaná záda a polstrované nastavitelné popruhy.