Reima dívčí tílko Sanikka-30%
620 Kč 434 Kč

Akce

Dívčí tílko Sanikka od značky Reima je vyrobeno z materiálu Xylitol Cool, který dokáže pokožku malé sportovkyně ochladit o 1 až 3 stupně Celsia. Povrchová úprava je zcela bezpečná a zdraví neškodná, protože o chladící efekt se starají potravinářská sladidla.

Adidas chlapecké tričko YB E LIN TEE
379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tričko pro chlapce disponuje klasickým výstřihem a minimalistickým logem značky na hrudi. Je vyrobeno z měkkého bavlněného žerzeje. Adidas chlapecké tričko YB E LIN TEE má vroubkovaný lem, je velmi pohodlné a akorát přiléhavé.

Adidas chlapecké tričko YB TR LIN TEE
449 Kč

Juniorské chlapecké tričko je opatřeno logem značky na boku. Je vyrobeno z recyklovaného polyesteru, který je velmi prodyšný a zajišťuje pocit sucha. Adidas chlapecké tričko YB TR LIN TEE najde využití především při sportování.

Adidas dívčí tričko YG BB TANK-25%
599 Kč 449 Kč

Akce

Nátělník pro dívky disponuje vykrojenými zády. Je vyrobeno z materiálu, který efektivně odvádí pot od pokožky a zajišťuje sucho a pohodlí. Součástí je grafické logo na hrudi. Adidas dívčí tričko YG BB TANK najde využití především při sportování.

Reima dětské tričko Speeder-30%
620 Kč 434 Kč

Akce

Dětské tričko Speeder od značky Reima je vyrobeno z materiálu Xylitol Cool, který dokáže pokožku malých sportovců ochladit o 1 až 3 stupně Celsia. Povrchová úprava je zcela bezpečná a zdraví neškodná, protože o chladící efekt se starají potravinářská sladidla.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Běžecká trika a tílka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Běžecká trika a tílka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Běžecká trika a tílka akce.