Health Link BIO Mandlová mouka 250 g
177 Kč

Naše BIO mandlová mouka se vyrábí z celých loupaných, sladkých mandlí, které se pěstují na slunném ostrově Sicílie. Má vynikající nutriční profil – nízký obsah cukrů a vysoký podíl bílkovin, prospěšných tuků a vlákniny. Mandlová mouka neobsahuje lepek, je tudíž vhodná pro lidi s celiakií.

Health Link BIO Mandlová mouka 500 g
323 Kč

Naše BIO mandlová mouka se vyrábí z celých loupaných, sladkých mandlí, které se pěstují na slunném ostrově Sicílie. Má vynikající nutriční profil – nízký obsah cukrů a vysoký podíl bílkovin, prospěšných tuků a vlákniny. Mandlová mouka neobsahuje lepek, je tudíž vhodná pro lidi s celiakií.

Health Link BIO Kokosová mouka 500 g
59 Kč

Bio kokosová mouka se získává z čerstvé kokosové dužiny po vylisování oleje, která se následně suší a mele na prášek. Mouka není nijak chemicky upravována ani bělena, a proto si zachovává svoji přirozeně krémovou barvu a příjemné kokosové aroma.

Country Life Mouka rýžová BIO 400 g
54 Kč

Rýžová mouka je přirozeně bezlepková. Má široké využití v kuchyni samotná, ale i v kombinaci s dalšími typy mouky. Je velmi dobrým zahušťovadlem. Zvyšuje objem a pojivost (bezlepkových) směsí.

Country Life Mouka kukuřičná hladká BIO 400 g
24 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přirozeně bezlepková kukuřičná mouka v biokvalitě. Připravíte z ní polentu nebo tortilly. Lze ji také přidat do těsta pro jeho odlehčení nebo s ní obalovat.

Allnature BIO Kokosová mouka 200 g
54 Kč

BIO 100 % kokosová mouka vyráběná z dužiny čerstvě sklizených kokosových ořechů je vhodná pro bezlepkovou a redukční dietu.

BALÍČEK ENERGY
763 Kč

Udělejte radost dárkovou sadou od Sense Coco pro lehké a zdravé stravování.

Konjaková moučka 100g
169 Kč 149 Kč

Revoluční řešení dietního vaření ve vaší kuchyni. Konjacovou moučkou můžete nahradit mouku, škrob nebo jiná zahušťovadla. Je to „dietní zázrak“, protože nemá téměř žádné kalorie v porovnání s jinými zahušťovadly a obsahuje velké množství gelující vlákniny,

Allnature Rýžová mouka celozrnná bezlepková BIO 200 g
54 Kč

Rýžová celozrnná mouka BIO se výborně hodí nejen pro přípravu moučníků a kaší, ale lze ji využít také k zahušťování omáček a polévek. Rýžová mouka je ideální volba nejen pro celiaky, ale i pro zastánce bezlepkového stravování. 100% celozrnná rýžová mouka – produkt ekologického zemědělství.

Country Life Mouka cizrnová instantní BIO 400 g
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Používá se jako základ na pomazánky, polévky, jíška do polévek a omáček, surovina do bramborových výrobků a knedlíků (vaznost vody a tažnost), surovina do mletých mas (vaznost vody a křehkost výrobku). Cizrnovou mouku je nutné pomalu zaprášit a metlou zašlehat do vařící se polévky, či omáčky.

Look food Bezlepková kukuřičná mouka 100% 500 g
36 Kč

Kukuřičná mouka je vyrobena z nejkvalitnějších kukuřičných zrn. Má zlatou barvu a jemnou, sladkou chuť. Obvykle se používá v bezlepkové dietě jako náhražka pšeničné mouky. .

Look food Mouka z ostropestřce mariánského 100 % 500 g
70 Kč

Mouka z ostropestřce mariánského je vyrobena rozemletím odtučněných semínek ostropestřce mariánského. Obsahuje jedinečný komplex flavonoidů – silymarin a je přirozeným zdrojem vlákniny. Doporučuje se jako výživový doplněk při pečení chleba, palačinek nebo do různých druhů těst.

Natur farm Dýňová mouka 500 g
91 Kč

Dýňová mouka je považována za nejlepší přírodní zdroj zinku. Kromě zinku obsahuje i další důležité minerální látky jako např. selen, draslík, vápník, fosfor, mangan, železo, hořčík a měď. Dále je bohatým zdrojem vitamínů A, D, E a vitamínů skupiny B.

Allnature Kukuřičná mouka BIO 400 g
58 Kč

Kukuřičná mouka prvotřídní kvality vhodná nejen pro ty s bezlepkovou dietou. Mouka je vyrobena ze 100% BIO kukuřice obsahující řadu látek prospěšných pro lidský organismus.

Country Life Mouka rýžová instantní BIO 300 g
60 Kč

Rýžová mouka Country Life se vyrábí z celozrnné rýže. Slouží jako výborná náhrada za pšeničnou mouku. Rýže je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení.

Look food Ekologická bezlepková kaštanová mouka 100% 200g BIO
100 Kč

Ekologická bezlepková kaštanová mouka je vyrobena ze suchých, jedlých kaštanů je všestrannou součástí mnoha receptů. Je vhodná pro přípravu dezertů a na pečení. Kaštanová mouka je běžně používaná v italské kuchyni pro přípravu palačinek, nazývaných necci. Podávají se s ricottou a medem.

Look food Ekologická bezlepková kokosová mouka 100% 500 g BIO
85 Kč

Kokosová mouka je vyrobena z čerstvé kokosové dužiny, která je nejprve usušena a poté jemně rozemleta na prášek. Tento proces probíhá při nízké teplotě, proto si kokosová mouka zachovává své původní nutriční vlastnosti. Mouka získaná z kokosu je charakteristická vysokým obsahem vlákniny. .

Organis Kokosová mouka 1000 g
274 Kč

100 % kokosová mouka vyráběná z dužiny čerstvě nasbíraných kokosových ořechů. Vhodná pro bezlepkovou a redukční dietu. .

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Bezlepkové mouky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Bezlepkové mouky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Bezlepkové mouky akce.