Mouka z ostropestřce mariánského 100 % 500 g
68 Kč
+ doprava zdarma

Mouka z ostropestřce mariánského je vyrobena rozemletím odtučněných semínek ostropestřce mariánského. Obsahuje jedinečný komplex flavonoidů – silymarin a je přirozeným zdrojem vlákniny. Doporučuje se jako výživový doplněk při pečení chleba, palačinek nebo do různých druhů těst.


Allnature BIO Kokosová mouka 200 g
49 Kč
+ doprava zdarma

BIO 100 % kokosová mouka vyráběná z dužiny čerstvě sklizených kokosových ořechů je vhodná pro bezlepkovou a redukční dietu.


Bezlepková kukuřičná mouka 100% 500 g
35 Kč
+ doprava zdarma

Kukuřičná mouka je vyrobena z nejkvalitnějších kukuřičných zrn. Má zlatou barvu a jemnou, sladkou chuť. Obvykle se používá v bezlepkové dietě jako náhražka pšeničné mouky. .


Ekologická bezlepková kaštanová mouka 100% 200g BIO
98 Kč
+ doprava zdarma

Ekologická bezlepková kaštanová mouka je vyrobena ze suchých, jedlých kaštanů je všestrannou součástí mnoha receptů. Je vhodná pro přípravu dezertů a na pečení. Kaštanová mouka je běžně používaná v italské kuchyni pro přípravu palačinek, nazývaných necci. Podávají se s ricottou a medem.


Ekologická bezlepková kokosová mouka 100% 500 g BIO
83 Kč
+ doprava zdarma

Kokosová mouka je vyrobena z čerstvé kokosové dužiny, která je nejprve usušena a poté jemně rozemleta na prášek. Tento proces probíhá při nízké teplotě, proto si kokosová mouka zachovává své původní nutriční vlastnosti. Mouka získaná z kokosu je charakteristická vysokým obsahem vlákniny. .


Wolfberry Lněná mouka 400 g
44 Kč
+ doprava zdarma

Lněná mouka 400g Wolfberry. Odtučněnou lněnou mouku ocení nejen bezlepkáři, ale také vegani, aktivní sportovci a všichni, kteří vyhledávají zdravé a dietní alternativy. Aby ne, lněné semínko jídelníček významně obohatí o potřebné bílkoviny a vlákninu.


Allnature Kukuřičná mouka BIO 200 g
38 Kč
+ doprava zdarma

Kukuřičná mouka je pro vaše oblíbená jídla v bezlepkové variantě a pro milovníky mexické kuchyně. Ideální náhrada pšeničné mouky s hrubším charakterem, ale jemnou, decentní chutí.


Allnature Rýžová mouka celozrnná bezlepková BIO 200 g
49 Kč
+ doprava zdarma

Rýžová celozrnná mouka BIO se výborně hodí nejen pro přípravu moučníků a kaší, ale lze ji využít také k zahušťování omáček a polévek. Rýžová mouka je ideální volba nejen pro celiaky, ale i pro zastánce bezlepkového stravování. 100% celozrnná rýžová mouka – produkt ekologického zemědělství.


Ekologická bezlepková dýňová mouka 100% 200 g BIO
89 Kč
+ doprava zdarma

Dýňová mouka se získává mletím odtučněných dýňových semínek. Je bohatým zdrojem vlákniny, která podporuje správnou funkci střev. Je také vhodná pro vegetariány a vegany díky vysokému obsahu bílkovin. .


Bezlepková rýžová mouka 100% 500 g
45 Kč
+ doprava zdarma

Rýžová mouka se vyrábí mletím čistých rýžových zrn. Rýžová mouka je důležitou složkou asijské kuchyně. Vyrábí se z ní pečivo, těstoviny a rýžový papír. Je to skvělá bezlepková alternativa k populární pšeničné mouce.


BIO RAW Kokosová mouka 400 g
177 Kč
+ doprava zdarma

BIO RAW Kokosová mouka pochází z najemno umleté čerstvé kokosové dužiny, sušené a zbavené tuku.


Country Life Mouka cizrnová instantní BIO 400 g
68 Kč
+ doprava zdarma

Používá se jako základ na pomazánky, polévky, jíška do polévek a omáček, surovina do bramborových výrobků a knedlíků (vaznost vody a tažnost), surovina do mletých mas (vaznost vody a křehkost výrobku). Cizrnovou mouku je nutné pomalu zaprášit a metlou zašlehat do vařící se polévky, či omáčky.


Country Life Mouka kukuřičná hladká BIO 400 g
21 Kč
+ doprava zdarma

Přirozeně bezlepková kukuřičná mouka v biokvalitě. Připravíte z ní polentu nebo tortilly. Lze ji také přidat do těsta pro jeho odlehčení nebo s ní obalovat.


Country Life Mouka rýžová BIO 400 g
46 Kč
+ doprava zdarma

Rýžová mouka je přirozeně bezlepková. Má široké využití v kuchyni samotná, ale i v kombinaci s dalšími typy mouky. Je velmi dobrým zahušťovadlem. Zvyšuje objem a pojivost (bezlepkových) směsí.


Country Life Mouka rýžová instantní BIO 300 g
52 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rýžová mouka Country Life se vyrábí z celozrnné rýže. Slouží jako výborná náhrada za pšeničnou mouku. Rýže je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení.


Salvia Paradise Konopná mouka hladká
184 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

100% čistá Konopná mouka má vysoký výživový obsah až 34 % bílkovin. Neobsahuje lepek.