Topnatur Pohankový nápoj 350 g
52 Kč
+ doprava zdarma

Pohankový nápoj je nutričně velmi bohatý na aminokyseliny a kvalitní rostlinné bílkoviny. Lze ho použít jako hodnotnou alternativu živočišných mlék.


Topnatur Rýžový nápoj 350 g
55 Kč
+ doprava zdarma

Rýžový nápoj je vyrobený ze speciálně upravené rýžové mouky, která obsahuje velmi kvalitní rostlinné bílkoviny a sacharidy. Díky svému složení je lehce stravitelný a vhodný jako alternativa živočišných mlék pro lidi s bezlepkovou dietou a pro lidi alergické na mléčný cukr laktózu.


Naturalis Smoothie se Superfoods BIO 180 g
206 Kč
+ doprava zdarma

Smoothie se Superfoods BIO obsahuje celou škálu nejkvalitnějších superpotravin. Mezi ně patří goji berries neboli kustovnice čínská, mochyně peruánská neboli golden berries, moruše bílá, baobab (který vyniká vysokým obsahem vitaminu C) či například yacon.


Naturalis Smoothie Banán + Kokos BIO 180 g
195 Kč
+ doprava zdarma

Smoothie Banán + Kokos BIO obsahuje skutečné kusy kokosu i banánu, které jsou kromě ostatních důležitých látek také zdrojem vlákniny.


Topnatur Sojový nápoj vápník a lecitin 350 g
52 Kč
+ doprava zdarma

Sójový nápoj je nápoj mléčného typu pro zdravý životní styl s extra jemnou a lahodnou chutí. Je určen k plné nebo částečné náhradě sušeného odtučněného kravského mléka.


Topnatur Matcha s kokosovým nápojem 200 g
52 Kč
+ doprava zdarma

Matcha s kokosovým nápojem je instantní nápoj s vůní kokosu a matchy. Nápoj je lahodný a velmi dobře rozpustný. Přípravek je přirozeně bezlepkový a je vhodný i pro alergiky na kravské mléko (neobsahuje mléčnou bílkovinu).


EkoMedica Czech Moruše bílá - výtažek z moruše bílé 500 ml
299 Kč
+ doprava zdarma

EkoMedica Moruše bílá – výtažek z moruše bílé s výtažkem z mladých listů moruše bílé je originálním produktem, který přispívá k udržování rovnováhy cukerného metabolismu v těle, včetně příznivého ovlivnění metabolismu glukózy. List moruše je tradičně využíván pro své biologicky příznivé účinky.


Naturalis Smoothie s Matcha tea BIO 180 g
228 Kč
+ doprava zdarma

Smoothie s Matcha tea BIO obsahuje kromě unikátních superpotravin i lahodný BIO matcha čaj, který je z hlediska nutričních hodnot přibližně 10× silnější než klasický zelený čaj. Obsahuje například aminokyseliny či antioxidanty.


EkoMedica Czech Graviola - výtažek z gravioly 1000 ml
619 Kč
+ doprava zdarma

EkoMedica Graviola – výtažek z gravioly je získávána z plodů gravioly nejmodernějším způsobem výroby. Produkt je stabilizován pouze šetrnou pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty. Šťáva je proto určena co nejširšímu spektru konzumentů.


Naturalis Smoothie Goji + Jahoda BIO 180 g
215 Kč
+ doprava zdarma

Smoothie Goji + Jahoda BIO obsahuje pečlivě vybrané superpotraviny, které obsahují jen to nejlepší pro lidský organismus jako jsou Goji berries (neboli kustovnice čínská) i pravé lyofilizované jahody. .


Naturalis Smoothie Čokoláda + Chilli BIO 180 g
193 Kč
+ doprava zdarma

Smoothie Čokoláda + Chilli BIO obsahuje kromě jedinečných superpotravin i pravou čokoládu, nepražené RAW kakao prvotřídní kvality či špetku lehce pikantního chilli.


Naturalis Smoothie s Mladým ječmenem BIO 180 g
217 Kč
+ doprava zdarma

Smoothie s Mladým ječmenem BIO obsahuje kromě unikátních superpotravin i zdraví prospěšný mladý ječmen, který působí jako celkové tonikum vitaminů a minerálů z čistě přírodních látek. Mladý ječmen rovněž přispívá k normální funkci jater a žlučníku. .