Max sport Bio Špagety z černých fazolí 200 g
77 Kč

Naše Organic Protein Pasta je ideální pro ty, kteří chtějí zdravé těstoviny s vysokým obsahem bílkovin a nízkým glykemickým indexem. Jsou bez lepku, bez laktózy – Pouze z fazolí a vody. Protože v jednoduchosti je krása. Složení: Černé fazole *.     * Z ekologického hospodářství.

Country Life Těstoviny fleky žitné BIO 400 g
34 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezvaječné sušené těstoviny z celozrnné žitné mouky v biokvalitě. Rychle je uvaříte a v kuchyní mají široké využití. Vhodné pro vegany, ale i pro mlsouny díky výtečné chuti.

Country Life Těstoviny tagliatelle mix BIO 400 g
39 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Český produkt. Bezvaječné sušené těstoviny z celozrnné pšenice v biokvalitě. Těstoviny jsou obarvené špenátovým pudrem a pudrem z červené řepy. Rychle je uvaříte a v kuchyní mají široké využití.

Country Life Těstoviny vřetena s amarantem 300 g
33 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přirozeně bezlepkové těstoviny s obsahem amarantové a rýžové mouky. Rychle je uvaříte a v kuchyní mají široké využití. Chutné rozšíření jídelníčku celiaků.

Country Life Těstoviny vřetena žitná BIO 400 g
34 Kč

Bezvaječné sušené těstoviny z celozrnné žitné mouky v biokvalitě. Rychle je uvaříte a v kuchyní mají široké využití. Vhodné pro vegany, ale i pro mlsouny díky výtečné chuti.

Max sport Bio Fettuccine ze zelené sóji 200 g
77 Kč

Naše Organic Protein Pasta je ideální pro ty, kteří chtějí zdravé těstoviny s vysokým obsahem bílkovin a nízkým glykemickým indexem. Jsou bez lepku, bez laktózy – Pouze z fazolí a vody. Protože v jednoduchosti je krása. Složení: Zelená sója  *.     * Z ekologického hospodářství.

Šmajstrla Pohankové těstoviny kolínka 250 g
37 Kč

Pohankové těstoviny polévkové jsou přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné. Určené do polévek. Pohanka je bohatým zdrojem rutinu, ten je potřebný pro správnou funkci organismu. Velmi rychlá příprava a skvělá chuť! Vhodné pro diabetiky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Bezvaječné těstoviny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Bezvaječné těstoviny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Bezvaječné těstoviny akce.