Alesis COMPACTKIT 7 Perkusní pad
3 290 Kč

Perkusní pad. ALESIS COMPACTKIT 7
Alesis CompactKit 7 je stolní elektrický perkusivní pad pro začínající bubeníky, kteří hledají odezvu a pocit ze hry podobný reálným bicím, ale důležitá je pro ně i ekonomická stránka věci.


Joyo DA-35 Ozvučení elektronických bicích
3 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ozvučení elektronických bicích. Kombo DA-35 je speciálně zkonstruováno k ozvučení elektronických bicích. Svým výkonem 35 W se stává ideálním pro menší zkušebny nebo intimnější živá vystoupení. Bicí lze připojit standartním linkovým vstupem nebo bezdrátově pomocí Bluetooth.


Alesis COMPACTKIT 4 Perkusní pad
1 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perkusní pad. ALESIS COMPACTKIT 4
Alesis CompactKit 4 je stolní elektrický perkusivní pad pro začínající bubeníky, kteří hledají odezvu a pocit ze hry podobný reálným bicím, ale důležitá je pro ně i ekonomická stránka věci.


Roland SPD-SX Sampling pad
16 920 Kč
+ doprava zdarma

Sampling pad. Dokonalý perkusní samplovací nástroj
Nový SPD-SX Sampling Pad je výkonný nástroj pro tvorbu a přehrávání samplů, s inovativním snímáním audio signálu, s širokými výrazovými prostředky, třemi multiefekty a mnoha dalšími prvky.


Roland PM-100 Ozvučení elektronických bicích
7 960 Kč
+ doprava zdarma

Ozvučení elektronických bicích. PM-100 je kompaktní kombo vyladěné speciálně pro bicí Roland V-Drums, bude však znít skvěle i s bicími jiných značek. Navzdory rozměrům překvapí komplexním zvukem a vysokým výkonem 80W, je tedy ideální na hraní doma či ve zkušebně.


Roland SPD-SX Special Edition Sampling pad
19 750 Kč
+ doprava zdarma

Sampling pad. SPD-SX Special Edition je rozšířenou verzí klasického Sampling Padu SPD-SX. Oproti původní 2 GB paměti tato edice disponuje 16 GB a navíc je součástí balení plná verze softwaru Ableton Live Lite. Luxusní barevné provedení „Sparkling Red“ už jen podtrhuje výjimečnost tohoto padu.


Alesis SR18 Automatický bubeník
5 920 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Automatický bubeník. Automatický bubeník s polyfonií 32 hlasů a dynamickou artikulací zvuků.

Další vlastnosti:


Roland PM-200 Ozvučení elektronických bicích
13 560 Kč
+ doprava zdarma

Ozvučení elektronických bicích. PM-200 je výkonné kombo vyladěné speciálně pro bicí Roland V-Drums, bude však znít skvěle i s bicími jiných značek. I s výkonem 180W nabízí snadnou mobilitu a široké možnosti uplatnění.


Roland SPD::ONE Percussion Sample pad
5 790 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sample pad. Lehký a kompaktní perkusní pad SPD::ONE PERCUSSION je nabitý dvaadvaceti autentickými perkusními zvuky jako malý bubínek, basový buben, hi-hat, činely, tamburína, shaker a další.


Roland SPD::ONE Electro Sample pad
5 730 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sample pad. Lehký a kompaktní perkusní pad SPD::ONE ELECTRO je nabitý dvaadvaceti digitálními ikonickými zvuky včetně legendárních bicích modulů TR-808 a TD-909.


Roland PM-03 Ozvučení elektronických bicích
5 490 Kč
+ doprava zdarma

Ozvučení elektronických bicích. Kompaktní V-Drums Monitor s 2.1 reprodukcí
Nejnovějším přírůstkem do rodiny osobních monitorů V-Drums je PM-03. Je štíhlý a stylový, šetří místo a dodává bubeníkovi nový rozměr zvuku – je to první 2.


BOSS DR-3 Automatický bubeník
4 650 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Automatický bubeník. Nejdostupnější rytmický generátor pro jamování a cvičení nabízí realistické zvuky bicích, perkusí a bas. Nové funkce Rhythm Progression s různými variantami umožňují intuitivní uspořádávání stop. DR-3 nabízí 100 předvolených stylů a 100 uživatelských stylů.


Alesis SR16 Automatický bubeník
3 840 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Automatický bubeník. Velice oblíbená pomůcka nejen pro hudební skladatele a aranžéry, ale i pro použití při živých vystoupeních, nahrávacích studiích, mixování a remixování.


Alesis Sample Pad Sampling pad
3 080 Kč

Sampling pad. ALESIS SAMPLE PAD
Multi-padový nástroj pro práci se samply
Přizpůsobte si vaší bicí nebo perkusní sestavu přidáním vašich vlastních unikátních zvuků.
Nikdy předtím nebylo přidání vašich vlastních zvuků do vaší bicí nebo perkusní sestavy tak jednoduché.


Alesis PercPad Sampling pad
2 280 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sampling pad. ALESIS PERCPAD
PercPad je kompaktní nástroj, který nabízí čtyři rychlostně citlivé pady a možnost připojení externího padu nahrazujícího basový buben.