Kdo vyhrál velkou blogerskou soutěž 2019 s Mall.cz?

V září a říjnu probíhala blogerská soutěž s Mall.cz. Zapojit se mohl každý, kdo má vlastní blog a chtěl sdílet své letní zážitky i s námi. Bylo těžké vybrat desítku nejlepších, ale dokázali jsme to. A známe vítěze.

Blogerská soutěž s Mall.cz měla opravdu velký úspěch. Soutěž skončila 16.10. a přišlo nám spoustu článků, ze kterých jsme museli vybrat deset nejpovedenějších. Byl to nadlidský úkol, protože všechny články byly skvělé, osobité a něčím zajímavé.

Nakonec se nám ale přece jenom podařilo vybrat vítěze. Následující první tři místa vyhrávají speciální ceny:

1. Místo: Akční kamera LAMAX X9.1
2. Místo: POLAROID Originals OneStep 2 VF Instant Analog Black
3. Místo: Instantní fotoaparát FujiFilm Instax Mini 9 Lime Green

Ale ani ostatní soutěžící nepřijdou zkrátka. Všem zúčastněným, a to nejenom těm, jejichž články uvidíte níže, ale opravdu všem, posíláme voucher na nákup na Mall.cz v hodnotě 1 000 Kč.

A teď už pojďme na vítěze:

 1. Co Mrzí Zrzi – Dovolená místo příručky
  Odhoďte všechny příručky o tom, jak si udržet chlapa a vezměte ho na dovolenou. Hoďte ho do situace spontánní dovolené bez plánu a sledujte, jak si poradí v situacích, kdy vy byste to už dávno vzdaly.
 2. Blondie in Portugal – Jak se (ne)zbláznit a (ne)odletět do Portugalska
  O tom, že léto není jen slunce, pláže a odpočinek, ale i spousta stresu a práce. Jak vypadá léto bez příkras, na konci kterého se rozhodnete otočit svůj život vzhůru nohama?
 3. wewush – Ahoj léto, nashledanou zase za rok!
  Článek o hektickém létě z pohledu maminky dvou dětí, bez školky a se zaměstnáním. I takové léto s rodinou si ale můžete užít naplno.
 4. Jerry Writer – Konec léta není podzim života
  Je léto přeceňovanou záležitostí? Článek o tom, že nepotřebujete dovolenou na Bali ani Instagram s vyšperkovanými fotkami z cest a míst, která jste v létě navštívili a že trocha prokrastinace nikomu neuškodí.
 5. Matka Matkám – Korsika obytňákem: Jak jsme se měli
  Chcete vyrazit na Korsiku a pořádně si to užít? Jeďte obytňákem. Kudy jet, kde přespávat a proč může vaše auto skončit pokryté rajčaty, se dočtete právě v tomto článku.
 6. mamaLIVE – Léto na druhý pokus
  Také nesnášíte přeplněná města, plavečák, kde se nedá hnout a rozpálené ulice, z kterých rychle utíkáte pryč? Pořiďte si chalupu, s ruskou lázní a příslibem nádherně prožité zimy.
 7. Dina Ella – Rakouská jezera a města (roadtrip Zel lam See, Hallstatt, Salzburg): Co navštívit a ochutnat?
  Vyměňte moře za hory a odpočinek na pláži za aktivní turistiku. A nemusíte ani chodit daleko. Jak probíhá roadtrip po rakouských jezerech?
 8. Co mi zatajili – Léto s multifunkčním a multinefunkčním Vítkem
  O létě z pohledu táty, nových slůvkách z půdy restauračních zařízení i o tom, že s Beatles musíte začít už v ranném věku.
 9. Daniel Perník – Svatojakubská cesta do Santiago de Compostela
  Proč byste neměli vzdorovat vnitřnímu hlasu a podniknout cestu do Santiaga de Compostela? Jestli pořád váháte, věřte, že Svatojakubská cesta vám změní život.
 10. Akční rodiče – Vltavská a Labská stezka s dětmi
  I s dětmi se dá prožit akční léto. Jde ale zvládnout 3denní cesta na kolech s dvěma dětmi? A ještě přes hranice?

Všem zúčastněným děkujeme za jejich krásné, čtivé články. Jsme rádi, že se vás zapojilo tolik. Pokud se tu váš článek neobjevil, nezoufejte. My jsme sice vybrali jen 10 článků, ale všechny, které se k nám dostaly, byly povedené. Proto určitě pište dál, blogujte, sdílejte své zážitky a neztrácejte motivaci. Jestli to nevyšlo dnes, vyjde to příště. :)


Velká blogerská soutěž 2019 s Mall.cz!

Píšeš svůj vlastní blog a chceš vyhrát super ceny? Sdílej svoje zážitky nejen s čtenáři, ale také s Mall.cz!

Jak se zapojíš?

 1. Pošli nám odkaz na svůj blog na email soutezime@mall.cz. Tvůj blog si tu zapíšeme a do tří dnů ti pošleme potvrzení o účasti v soutěži. Jak má email vypadat, najdeš v dolní části stránky.

 2. Napiš na svůj blog příspěvek o tom, jak sis užil léto. Může to být cokoliv, co jsi zažil sám, nebo s přáteli, jeden nebo více zážitků. Je jedno, zda ses válel na pláži v Thajsku nebo u rybníku za barákem, skákal s padákem z letadla nebo chodil na čundry a spal pod širákem. Můžeš zkrátka napsat úplně o každém zajímavém zážitku, který tě během léta potkal.

  Článek může být libovolně dlouhý, ale chceme si trochu počíst, takže nejméně 150 slov a pokud ho doplníš o fotky a videa, tak to bude super!

 3. U svého blogového příspěvku uveď prosím větu s odkazem: „Soutěžím s Mall.cz“. Odkaz veď ze spojení Mall.cz na adresu https://www.mall.cz.

  POZN.: Už na svém blogu takový článek máš? Super, to je méně práce, nemusíš psát další! Stačí, když k tomu stávajícímu doplníš větu s odkazem (viz bod 3).

 4. Posledním krokem je zaslání odkazu na hotové dílo na blogu opět na adresu soutezime@mall.cz do 16. 10. 2019.

Shrneme si podmínky pro účast

 1. Máš vlastní blog
 2. Splníš všechny podmínky ze sekce „Jak se zapojíš?“

O co hraješ?

1. Místo: Akční kamera LAMAX X9.1
2. Místo: POLAROID Originals OneStep 2 VF Instant Analog Black
3. Místo: Instantní fotoaparát FujiFilm Instax Mini 9 Lime Green

A BONUS NAVÍC!

Nejlepší soutěžní příspěvky zveřejníme na našich sociálních sítích a na oficiálním blogu Mall.cz. Máš tedy skvělou šanci ukázat svůj blog světu a nasbírat ještě více fanoušků! A navíc každý účastník soutěže od nás dostane 1000 Kč voucher na nákup v Mall.cz!

Jak by měl vypadat email o účasti?

Předmět: www adresa tvého blogu – blogerská soutěž Mall.cz
(Příklad: www.mujblog.cz – blogerská soutěž Mall.cz)

Text mailu:
„Zdravím,
chtěl bych se zapojit se svým blogem (www adresa tvého blogu) do blogerské soutěže s Mall.cz
Tvé jméno“

A jak by měl vypadat mail s hotovým soutěžním příspěvkem?

Předmět: www adresa tvého blogu – soutěžní blogový příspěvek

Text mailu: „Zdravím,
posílám odkaz na publikovaný soutěžní blogový příspěvek.
Odkaz na příspěvek
Tvé jméno“


Společnost Internet Mall a.s. si vyhrazuje právo bez udání důvodu odmítnout zapojení blogu nebo blogera do soutěže. Obdržením ceny se účastník soutěže zavazuje k tomu, že soutěžní blogový příspěvek včetně odkazu na Mall.cz po ukončení soutěže nesmaže, ale nechá ho na svém blogu trvale archivovaný. V případě smazání příspěvku bude účastník povinen cenu, případně částku v hodnotě ceny, vrátit zpět společnosti Internet Mall a.s.