10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 28878075

DEFFNER AUTOTECHNIK Elektrické vzpěry kufru | Servomotor pro páté dveře | servo motor 5 dveří | Vyhovuje: BMW Řada 3 GT z let 2013-2020

DEFFNER AUTOTECHNIK Elektrické vzpěry kufru | Servomotor pro páté dveře | servo motor 5 dveří | Vyhovuje: BMW Řada 3 GT z let 2013-2020

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vzpěra je základním prvkem elektrického zavírání víka kufru vozu BMW 3 series GT z let 2013–2020. Kompletní sada tlumiče pro zadní výklopné dveře s kabelem zakončeným speciální elektrickou zástrčkou pro elektrickou instalaci vozidla. Celý popis
5 208 Kč
Zboží od: DEFFNER
5 208 Kč
S novou kartou za

18.7.2024 - 19.7.2024 na vaší adrese

Popis

Vzpěra je základním prvkem elektrického zavírání víka kufru vozu BMW Řada 3 GT z let 2013–2020.

Kompletní sada tlumiče pro zadní výklopné dveře s kabelem zakončeným speciální elektrickou zástrčkou pro elektrickou instalaci vozidla.

Po výměně opotřebované vzpěry s číslem OE 51247298983 na továrně nový tlumič víka DEFFNER by měly zmizet problémy související s příliš rychlým pádem nebo náhlým, nekontrolovaným pádem víka. Jednoduchá montáž spočívá ve výměně celé opotřebované vzpěry a její nahrazení zcela novým prvkem. Vyhrazená zástrčka pro instalaci ve vozidle urychluje proces montáže, není třeba stříhat a pájet dráty.

Parametry:
 • Značka: BMW
 • Model: Řada 3 GT
 • Generace: F34
 • Roky výroby: 2013–2020
 • Číslo OE: 51247298983
 • Množství (ks): 1
 • Délka (mm): 665
 • Pracovní zdvih (mm): 100
 • Strana instalace: LEVÝ

DEFFNER AUTOTECHNIK je distributorem spolehlivých vzpěr používaných v zadních, elektrických výklopných dveřích kufrů nejnovějších modelů automobilů. Vzpěry jsou neoddělitelným prvkem v systému elektrického zavírání zadních vík kufrů automobilů. V naší nabídce naleznete dedikované vzpěry pro elektrická víka kufrů s nejoblíbenějšími průměry. Teleskopy pro elektrické zadní výklopné dveře od DEFFNER jsou produkty nejvyšší kvality za rozumnou cenu. Naše tlumiče pro elektrická víka kufrů se vyznačují jednoduchou montáží a vysokou životností, která se počítá na desítky tisíc cyklů. 

Distribuované reference vzpěr jsou náhradami 1:1, což znamená, že teleskopy mají vyhrazenou zástrčku pro elektrický systém automobilu a správně zvolený „zdvih pružiny“. Ukončení vodičů vzpěry speciální elektrickou zástrčkou velmi usnadňuje instalaci, není třeba vodiče stříhat nebo pájet. 

Vzpěry pro elektrická víka kufrů DEFFNER zajišťují bezproblémový a dlouhodobý provoz elektrického víka kufru každého moderního automobilu.

Zkušenosti a dlouholeté působení na trhu.

DEFFNER AUTOTECHNIK má pevné základy a zkušenosti na automobilovém trhu, což nám umožňuje poskytovat spolehlivé produkty, které splňují očekávání nejnáročnějších uživatelů. Dlouholetá činnost v automobilovém průmyslu souvisí především s distribucí vzpěr elektrických vík kufrů pro nejnovější modely automobilů. Máme sortiment pro všechny oblíbené značky automobilů na světě s automaticky otevíraným víkem zavazadlového prostoru, neustále rozšiřujeme seznam produktů dostupných v našem internetovém obchodě.

Značka, které důvěřuje více než 2000 zákazníků z celé EU.

Potvrzením spolehlivosti značky DEFFNER je důvěra zákazníků a především mechaniků, kteří naše produkty používají již léta ve stovkách vozů. 

Produkty DEFFNER AUTOTECHNIK jsou dostupné ve všech evropských zemích a našly si uznání u mnoha autoservisů i individuálních zákazníků, o čemž svědčí neustálý nárůst prodeje produktů a stabilní rozvoj značky.

Jak se starat o elektrické vzpěry zadních dveří vozu?

Vzpěry jsou základními prvky v systému elektronického zavírání zadních výklopných dveří vozu. Vadné teleskopy poznáte velmi snadno, jejich nadměrné opotřebení se projevuje především nesprávným chodem elektrického víka – jeho příliš rychlým, nepřirozeným opadáním, v některých extrémních případech i nebezpečným, nekontrolovaným padáním. Dochází rovněž k situacím, kdy s nadměrně opotřebovanými vzpěrami elektrické víko prostě nefunguje. Uživatelé vozů s elektrickým víkem zavazadlového prostoru si často kladou otázku, zda je možné se nějak postarat o víko kufru a prodloužit životnost elektrických vzpěr – odpověď je zřejmá – je to možné.

Začněte správným používáním

Nesprávné používání elektricky ovládaných dveří zavazadlového prostoru vede k předčasnému selhání teleskopů zadních dveří. Správné používání elektrických dveří zavazadlového prostoru spočívá v dodržování několika základních pravidel:

 • nesnažte se silou urychlit zavírání víka zavazadlového prostoru
 • nepokoušejte se víko zavřít nebo otevřít ručně
 • nepoužívejte víko, pokud je zatíženo těžkými předměty
 • používání elektricky ovládaných dveří zavazadlového prostoru mnohokrát za sebou (více než 5krát) může způsobit nadměrné zatížení mechanismu a poškodit pohon nebo vzpěry zadních dveří
 • stisknutí spínače během chodu vzpěr víka je zastaví na místě – tuto funkci nezneužívejte a používejte ji opatrně – vede k urychlenému opotřebení vzpěr
 • dodatečné zatížení víka zavazadlového prostoru může poškodit pohon nebo elektrické vzpěry

V zimě, kdy jsou nízké teploty a vysoká vlhkost vzduchu, by se systém elektrického zavírání zadních výklopných dveří neměl používat příliš často. Součásti systému jsou totiž vystaveny nepříznivým podmínkám (zamrzání vody a páry) a snadno dojde k poruše a možnému poškození systému.

Používání není všechno – používejte kvalitní vzpěry

Elektrické teleskopy, v závislosti na výrobci, budou více či méně náchylné k opotřebení. Při výměně vzpěr se nevyplatí volit nejlevnější náhražky nevalné kvality – doporučujeme pořídit si a používat elektrické vzpěry zadního víka DEFFNER, které jsou konstruovány především s ohledem na odolnost a spolehlivost – životnost se zde počítá na desítky tisíc cyklů. Elektrické vzpěry víka DEFFNER si můžete objednat online v našem internetovém obchodě.

Proč se vyplatí vyměnit vzpěry v kompletu (levou i pravou)?

Elektrické vzpěry jsou nejdůležitějším prvkem systému automatických dveří zavazadlového prostoru. Jako každý díl mají i elektrické vzpěry svou životnost, jedná se o spotřební díl. Postupem času se účinnost elektrických vzpěr snižuje. K opotřebení vzpěr dochází paralelně. Může se stát, že při problémech se správnou funkcí víka zavazadlového prostoru diagnostické rozhraní signalizuje poruchu pouze jedné vzpěry. Naše praxe bohužel ukazuje, že během 3–6 měsíců od výměny jedné vzpěry se objevují problémy s druhou vzpěrou. Pokud vyměníte pouze jednu z nich, budou mít vzpěry různou účinnost. Nová vzpěra přijme více práce a hmotnosti víka, což způsobí její rychlejší opotřebení. Některé modely automobilů neumožňují výměnu jedné vzpěry, zvláště pokud výrobce v průběhu času výrobek vylepšil (což lze rozpoznat podle několika čísel OE dílů, lišících se písmenem na konci nebo několika číslicemi) – v takovém případě je pak výměna kompletní sady nutností, po ní je často nutná aktualizace softwaru řídicího modulu víka zavazadlového prostoru. Nezapomeňte také, že výměna sady je jednorázový náklad ve specializovaném servisu, který provádí mechanickou výměnu a počítačovou adaptaci. Vyhnete se tak opětovné návštěvě servisu za 3–6 měsíců a dalším nákladům. V našem obchodě si můžete zakoupit i jednotlivé vzpěry, ale důrazně doporučujeme vyměnit komplet. Troufáte si na autě vyměnit tlumiče nebo brzdové kotouče pouze na jedné straně? Samozřejmě že ne. V případě víka zavazadlového prostoru výměna sice není spojena s otázkou bezpečnosti, jako v případě brzdového systému, ale účinné automatické víko zavazadlového prostoru je jedním z nejdůležitějších moderních komfortních modulů instalovaných do automobilů. Nám rovněž záleží na tom, aby automatické víko kufru ve vašem autě fungovalo správně, proto doporučujeme vyměnit obě strany.

Proč se vyplatí volit náhrady DEFFNER místo originálních

Odpověď je jednoduchá, cena našich dílů je rozhodně nižší než u vašeho autorizovaného prodejce a kvalita našich produktů se neliší od kvality originálních produktů. Pamatujte, že elektrické vzpěry víka zavazadlového prostoru jsou velmi specializovaným produktem, vyráběným v několika profesionálních továrnách po celém světě. Vyrábí se tam vzpěry jak pro DEFFNER, tak pro výrobce montující tento díl při tzv. „první montáži“. Už nemusíte přeplácet! Od DEFFNER vždy získáte 2letou záruku. A věříme, že Vám naše produkty budou sloužit mnohem déle. Jak dlouho? Jedná se o individuální záležitost v závislosti na intenzitě používání víka kufru a dalších podmínkách – to je univerzální zásada v případě každého spotřebního dílu Vašeho vozu.