Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Boomwhackers BW-DG Boomwhackers Full Spectrum Set
Boomwhackers BW-DG

Znají ho jen naprostí hudební fajnšmekři, přesto na něj dokáží hrát i úplní začátečníci – jedinečný perkusní hudební nástroj Boomwhackers BW-DG nabízí něco, co je pro jiné perkuse za jejich možnostmi. Sada obsahuje 8 tyček laděných do C-dur stupnice a umožňuje zahrát prakticky jakoukoliv písničku.

můžete mít 24.6.

Od MALL
Boomwhackers BWMP Boomwhackers Full Spectrum Set
Boomwhackers BWMP

Znají ho jen naprostí hudební fajnšmekři, přesto na něj dokáží hrát i úplní začátečníci – jedinečný perkusní hudební nástroj Boomwhackers BWMP nabízí něco, co je pro jiné perkuse za jejich možnostmi. Tato velká sada obsahuje 25 tyček, proto může hrát současně více než 12 lidí. Součástí sady jsou 4 oktavátory a taška.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Boomwhackers Full Spectrum Set Boomwhackers Full Spectrum Set
Boomwhackers Full Spectrum Set

Znají ho jen naprostí hudební fajnšmekři, přesto na něj dokáží hrát i úplní začátečníci – jedinečný perkusní hudební nástroj Boomwhackers Full Spectrum Set nabízí něco, co je pro jiné perkuse za jejich možnostmi. Tato velká sada obsahuje 32 tyček, proto může hrát současně více než 20 lidí. Součástí sady je 8 oktavátorů.

můžete mít 24.6.

Od MALL
Boomwhackers BW-CG Boomwhackers CNHB-D
Boomwhackers BW-CG

Znají ho jen naprostí hudební fajnšmekři, přesto na něj dokáží hrát i úplní začátečníci – jedinečný perkusní hudební nástroj Boomwhackers BW-CG nabízí něco, co je pro jiné perkuse za jejich možnostmi. Sada slouží jako doplněk k základní diatonické sadě. Obsahuje 5 tyček naladěných na křížkované tóny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Boomwhackers BW-PG Boomwhackers CNHB-D
Boomwhackers BW-PG

Znají ho jen naprostí hudební fajnšmekři, přesto na něj dokáží hrát i úplní začátečníci – jedinečný perkusní hudební nástroj Boomwhackers BW-PG nabízí něco, co je pro jiné perkuse za jejich možnostmi. Sada obsahuje 6 tyček laděných do pentatonické stupnice a umožňuje hrát každému, kdo má jen základní vědomosti o hudební teorii.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Boomwhackers CNHB-D Boomwhackers CNHB-D
Boomwhackers CNHB-D

Překrásný zvonivý zvuk vytvoří úžasná sada zvonečků Boomwhackers CNHB-D zhotovená z vysoce kvalitních materiálů a vhodná jako doprovod při hraní na tyčky Boomwhackers. Tento diatonický set zvonků má rozsah od C po C.

můžete mít 26.6.

Od MALL
Boomwhackers Zpěvník pro Boomwhackers Boomwhackers Zpěvník pro Boomwhackers
Boomwhackers Zpěvník pro Boomwhackers

Učí vnímat rytmiku i melodii naráz – šikovný zpěvníček pro Boomwhackers od Frontman obsahuje několik krásných lidových písní, které si díky němu zahrajete na hudební nástroj Boomwhackers. Každá nota je barevně odlišena a shoduje se s barvou trubky Boomwhackers.

můžete mít 26.6.

Od MALL
Boomwhackers BW-EG Boomwhackers Zpěvník pro Boomwhackers
Boomwhackers BW-EG

Znají ho jen naprostí hudební fajnšmekři, přesto na něj dokáží hrát i úplní začátečníci – jedinečný perkusní hudební nástroj Boomwhackers BW-EG nabízí něco, co je pro jiné perkuse za jejich možnostmi. Sada obsahuje 7 tyček laděných na Cis, D, Dis, E, F, Fis, G a lze ji využívat samostatně nebo jako doplnění jiných sad Boomwhackers.

Momentálně nedostupné

Od MALL