NINO NINO-ADJ2-XS Water Rhythm Series Djembe

80%
Hodnocení: 4
NINO

NINO NINO-ADJ2-XS Water Rhythm Series Djembe

80%
Hodnocení: 4
NINO

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Djembe. MEINL NINO ADJ2 XS DJEMBE
Perkuse Nino patří do série určené zejména pro děti nebo pro hudebníky, kteří hledají menší nástroje například na cesty. Přestože jejich velikost i cena jsou menší, kvalita zůstává na úrovni, jakou od výrobků značky Meinl můžete očekávat. Celý popis

1270
4 1
1 270 Kč
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100000089061

Popis

Popis produktu

MEINL NINO ADJ2 XS DJEMBE
Perkuse Nino patří do série určené zejména pro děti nebo pro hudebníky, kteří hledají menší nástroje například na cesty. Přestože jejich velikost i cena jsou menší, kvalita zůstává na úrovni, jakou od výrobků značky Meinl můžete očekávat.

Konkrétně toto djembe se vyrábí skutečně tradičními postupy. Největším rozdílem oproti běžným Djembe je způsob ladění, na které se nepoužívá kovový hardware sestávající z obručí, mušlí a ladících šroubů, ale promyšlený systém provazů.

Vyrobeno je z jednoho kusu výběrového dřeva mahagonu, na ozvučnou blána je použita pečlivě vybíraná kozí kůže – zcela ideální materiál pro dosažení vyrovnaného zvuku. Jeho průměr činí 7 palců, tvar je zcela tradiční, tudíž můžete očekávat i tradiční zvuk. K naladění slouží systém dvaceti 3 milimetry silných provázků, které jsou zcela odolné proti vytažení, a tedy umožňují přesně naladit a ladění i udržet.

Parametry

  • Průměr:7 "
  • Materiál:Mahagon
  • Materiál blány:Výběrová kozí kůže
  • Ladění:Provázkové
  • Výška korpusu:11,75 "
  • Obal:False

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ djembe pro děti
Perkuse ano
Pro děti ano
Materiál mahagon
Velikost 7 "