Tycoon TAJ-12 RMA Djembe

Značka: Tycoon Náš kód: 100000420018

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Tycoon TAJ-12 RMA Djembe

Djembe. TYCOON TAJ-12 RMA
Toto djembe od výrobce Tycoon je vyrobené ze dřeva stromů mango pocházejících ze severního Thajska. Zvukově je charakteristické dunivými basy a jasnými, ostrými výškami. Celý popis

3990

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000420018

Popis

Popis produktu

TYCOON TAJ-12 RMA
Toto djembe od výrobce Tycoon je vyrobené ze dřeva stromů mango pocházejících ze severního Thajska. Zvukově je charakteristické dunivými basy a jasnými, ostrými výškami. Blána tohoto djembe je uchycená 5mm širokým provazem, který zaručuje stabilní a přesné ladění. Průměr bubnu odpovídá dvanácti palcům a designově djembe vyniká svým „mramorovým“ finišem.

Djembe, další ze zástupců takzvaných „afrických bubnů“, má kořeny na západě černého kontinentu, konkrétně v Mali. Samozřejmě že nezůstalo výsadou pouze místních obyvatel, Malinků, ale brzy se rozšířilo i do zbytku západní Afriky. A když se v 50. a 60. letech 20. století na turné po světě vydaly první africké kapely, dobylo Djembe snad celý svět. Z hlediska konstrukce jde o „pohárovitý“ buben, který většinou bývá 50 až 65 cm vysoký a jeho hlava má mezi 30 a 38 cm v průměru – menší Djembe se v Africe nevyrábí, za to jsou oblíbená v Evropě. Korpus je vytesaný z jednoho kusu dřeva a jsou na něm znatelné tři části: noha, tělo a prsten, který je spojuje. Na blánu se dříve používali antilopí kůže, které jsou nyní nahrazeny kůžemi kozími.

Ručně vyráběno.

Parametry

  • Průměr:12 "
  • Materiál:Mangovník
  • Materiál blány:Výběrová kozí kůže
  • Ladění:Provázkové
  • Obal:False

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ djembe
Perkuse ano
Velikost 12 "