Natu Kokos chipsy 300 g
69 Kč

64 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kokosové chipsy jsou plné vlákniny a jiných prospěšných látek. Kokosové ořechy jsou zdrojem vitamínů a minerálů, jako je fosfor, železo, mangan a vitamíny B5 a B6. Hlavně bohaté jsou na hořčík, draslík a měď.


Damodara Makové chipsy 150g
53 Kč
+ doprava zdarma

Damodara chipsy jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin.


Natu Kokosové chipsy slaný karamel BIO 70 g
54 Kč

49 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kokosové chipsy jsou v podobě pečených kokosových lupínků s neodolatelnou příchutí slaného karamelu. Kokosové chipsy jsou získané z dužiny kokosů sušené na slunci. Poté jsou lehce pečené a ochucené kokosovým nektarem s trochou mořské soli navíc s jódem.


Natu Kokosové chipsy mořská sůl BIO 70 g
54 Kč

49 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kokosové chipsy jsou v podobě pečených kokosových lupínků se špetkou francouzské mořské soli. Kokosové chipsy jsou získané z dužiny kokosů sušené na slunci. Poté jsou lehce pečené a ochucené špetkou mořské soli navíc s jódem. Dužina kokosu je plná rostlinných tuků a vlákniny.


Allnature Banánové chipsy solené BIO 80 g
47 Kč
+ doprava zdarma

Banánové chipsy solené jsou smažené a lehce osolené plátky banánu z certifikovaného BIO zemědělství. Umí potěšit chuťové pohárky kdykoliv. Navíc, když jsou připravené na kokosovém oleji a v žádném případě na oleji palmovém.


Allnature Kokosové plátky - chipsy 50 g
39 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kokosové plátky májí velký zdroj vápníku potřebný pro správný růst nebo kondici kostí, kloubů, zubů a nehtů.   Obsahuje i řadu proteinů, vlákniny, nenasycené tuky a cukry. Kokos podpoří vaší imunitu, udržuje správnou hladinu cukru v krvi a ulehčí život vašemu srdci i imunitě.


Country Life Kokosové chipsy BIO 150 g
37 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kokosové chipsy se získávají z dužiny kokosového ořechu a hodí se především do sladkých jídel. Kokos má typickou aromatickou vůni, která dodá vašim pokrmům exotický nádech.


Damodara Chilli chipsy (chilli a konopné semínko) 100g
42 Kč
+ doprava zdarma

Chilli chipsy od Damodary jsou zdravé luštěninové křupky vhodné taktéž pro vegany. Neobsahují žádné živočišné produkty ani jakékoliv přísady vyrobené za použití živočišných produktů, naopak jsou luštěniny výborným zdrojem rostlinných bílkovin.