Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8515258

Alpinestars chrániče kolen BIONIC ACTION, ALPINESTARS, dětské (černá/červená, pár) 2024 6545321-13-OS

Alpinestars chrániče kolen BIONIC ACTION, ALPINESTARS, dětské (černá/červená, pár) 2024 6545321-13-OS

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
S použitím ergonomicky tvarovaných panelů s pevnou skořepinou a nastavením fixace pomocí dvou popruhů na suchý zip, dokáží kolenní chrániče BIONIC ACTION ochránit kolena a holenní partie a držet pevně na svém místě. Celý popis
776 Kč
Zboží od: 2HMOTO s.r.o.
776 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

27.6.2024 na výdejním místě
27.6.2024 na vaší adrese

Popis

S použitím ergonomicky tvarovaných panelů s pevnou skořepinou a nastavením fixace pomocí dvou popruhů na suchý zip, dokáží kolenní chrániče BIONIC ACTION ochránit kolena a holenní partie a držet pevně na svém místě. Asymetrický a anatomický design zajišťuje optimální volnost pohybu nohy v kombinaci s komfortním polstrováním.

Konstrukce:

Robustní struktura skořepiny chrániče ochrání před narázem a rozloží rázovou sílu, kterou absorbuje komfortní polstrování chrániče. Anatomický design skořepiny chrániče zlepšuje proudění okolo danných partií a zajišťuje ochranu při motorkrosu a ježdění v terénu. Asymetrická a lehká konstrukce skořepiny zajištuje rozšířenou ochranu kolene a části holenní kosti. Promyšlený tvar redukuje protáčení protektoru a dovoluje fixaci v jedné poloze.

Bezpečnostní prvky:

Protektory kolen certifikované dle standardů normy EN 1621–1:2012 LEVEL 1.

Přednosti produktu:

Dva popruhy se zapínáním na suchý zip speciálně navržené tak, aby poskytly lepší komfort a zajištění protektoru v jedné pozici. Ventilační otvory a prostorová síťovina výstelky dodávají uživateli komfort a zabraňují přehřátí pokožky.