PARK TOOL U.S.A Pračka řetězu Cyclone
899 Kč

PARK TOOL U.S.A Pračka řetězu Cyclone je opravdu účinná a funkční pračka na řetěz. Rozdíl proti jiným systémům je znát už po několika otočeních klikami. Boční i vertikální kartáče řetěz skvěle vyblýskají a zajistí mu tak mnohonásobně delší životnost.


FINISH LINE Easy Pro Brush Set
419 Kč

Praktická sada 5 kartáčů je vhodná pro každého, kdo rád dopřeje péči svému jízdnímu kolu. Kartáče disponují různými velikostmi a tvrdostí a odstraňují nežádoucí nečistoty. FINISH LINE Easy Pro Brush Set obsahují řetízek na zavěšení.


FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit
529 Kč

Praktická sada obsahuje kartáč, mazivo a odmašťovač. Kompletně se postará o údržbu řetězu, kazety s pastorky, měniče, přesmykače a převodníků. Je vhodná pro každého, kdo se rád postará o své kolo a chce mu dopřát péči. FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit odstraní nežádoucí nečistoty.


FINISH LINE Bike Wash 1 l

FINISH LINE Bike Wash 1 l

Hodnocení: 4,5
299 Kč

Čisticí prostředek disponuje oxidačními inhibitory, které chrání kovové povrchy a zabraňuje jejich korozi. Je plně biologicky odbouratelný a ekologický. Je šetrný i ke karbonu, hliníku, titaniu i oceli. FINISH LINE Bike Wash 1 l je možné ředit s vodou.


PARK TOOL U.S.A Kartáč na čistění pastorku apod.
199 Kč

PARK TOOL U.S.A Kartáč na čištění pastorku a funkčních částí kola. Velmi odolné štětiny zaručí dlouhou životnost. Dlouhá rukojeť zaručí ochranu proti umazání a odření při čištění nedostupných částí kola.


FINISH LINE Chain Cleaner Kit
849 Kč

Myčka řetězu obsahuje 3 rotující kartáče, které jsou vyměnitelné. Na dně je silný magnet, jenž přitahuje špony a různé kovové zbytky. Stěrky u výstupu myčky zamezují úniku čistícího prostředku. FINISH LINE Easy Pro Brush Set má v balení i odmašťovač a mazivo.


FINISH LINE Teflon Plus 4 oz/120 ml
209 Kč

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 4 oz/120 ml pronikne i do špatně přístupných míst.


FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml
209 Kč

Vysoce viskózní mazivo využijete na řetězy, měniče a rolničky v přehazovačkách. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze syntetických olejů, polymerů a látek proti opotřebení. FINISH LINE Cross Country 4 oz/120 ml nevyschne ani po 5 h aktivní jízdy.


FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml
269 Kč

Vysoce viskózní mazivo využijete na řetězy, měniče a rolničky v přehazovačkách. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku. Je vyrobené ze syntetických olejů, polymerů a látek proti opotřebení. FINISH LINE Cross Country 8 oz/246 ml nevyschne ani po 5 h aktivní jízdy.


FINISH LINE Teflon Plus 2 oz/60 ml
129 Kč

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje kapátko. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 2 oz/60 ml pronikne i do špatně přístupných míst.


FINISH LINE Teflon Plus 8 oz/244 ml
269 Kč

Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku. Je vyrobené ze synetitckých olejů s mikroskopickými částečkami DuPont Teflon. FINISH LINE Teflon Plus 8 oz/244 ml pronikne i do špatně přístupných míst.


FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml
249 Kč

Účinný odmašťovač odstraní přebytečný starý olej, maziva a špínu. Je vhodný na řetězy, převodníky a pastorky. Obsahuje emulgátory, které rozpouští olejové složky. FINISH LINE Citrus Degreaser 355 ml je možné naředit s vodou.


FINISH LINE Speed Clean 500 ml
299 Kč

Čisticí prostředek je ideální ka kovové části – na řetězy, kazety a převodníky. Po aplikaci se prostředek odpaří a není nutné a ho omývat vodou. Odmašťuje rotory kotoučových brzd. FINISH LINE Speed Clean 558 ml nesprejujte na rám a lakované povrchy.


FINISH LINE Teflon Grease 3.5 oz/100 g
229 Kč

Vazelína v tubě je vyrobena ze syntetických olejů a obsahuje částice DuPont Teflon a polymery odpuzující vodu. Je vhodná pro konusy, ložiška, kluzná pouzdra čepů odpružených rámů a spojení sedlovky a rámu. FINISH LINE Teflon Grease 3.5 oz/100 g má zahušťovadlo, které zajišťuje, že se při ponoření olej neoddělí.


FINISH LINE Ceramic Wet 4 oz/120 ml
249 Kč

Mazivo v kapátku vytváří na povrchu keramickou vrstvu zabraňující korozi a opotřebení kovů. Využití najde při výkonnostní i závodní cyklistice. Vylepšuje funkčnost pohonu a přesnost převodů i za špatného počasí. FINISH LINE Ceramic Wet 4 oz/120 ml zajistí tichý chod řetězu.


Zéfal Chránič Skin Armor L sada
499 Kč

439 Kč

Sada průsvitných ochranných samolepek Zéfal Chránič Skin Armor L sada pro Váš rám. Vyrobeno z pevného polyuretanu, odolného proti UV paprskům a teplotním výkyvům. Zvlášť odolné proti poškrábání.


FINISH LINE Max Suspension spray 266 ml
249 Kč

Sprej zaručuje plné využití zdvihu a citlivost na menších nerovnostech. Prodlužuje životnost vidlice a ochraňuje gumové těsnění. FINISH LINE Max Suspension spray 266 ml postačí nastříkat na požadované místo.


FINISH LINE Citrus Degreaser 600 ml
349 Kč

Účinný odmašťovač odstraní přebytečný starý olej, maziva a špínu. Je vhodný na řetězy, převodníky a pastorky. Obsahuje emulgátory, které rozpouští olejové složky. FINISH LINE Citrus Degreaser 600 ml je možné naředit s vodou.


FINISH LINE 1-step 17 oz/502 ml
319 Kč

Univerzální mazivo využijete na řetězy, rolničky v přehazovačce a čepy měničů. Dokáže rozpustit zbytky starých maziv a špínu. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku, kterou produkt nastříkáte na požadované místo. FINISH LINE 1-step 17 oz/502 ml není vhodný na bowdeny.


FINISH LINE Teflon Grease 1 lb/457 g
559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vazelína v dóze je vyrobena ze syntetických olejů a obsahuje částice DuPont Teflon a polymery odpuzující vodu. Je vhodná pro konusy, ložiška, kluzná pouzdra čepů odpružených rámů a spojení sedlovky a rámu. FINISH LINE Teflon Grease 3.5 oz/100 g má zahušťovadlo, které zajišťuje, že se při ponoření olej neoddělí.


FINISH LINE Ecotech Degreaser 355 ml
249 Kč

Čisticí prostředek je obsahuje bioodmašťovací látky a rozpouštědlo ze sojového extraktu. Odstraňuje odolnou špínu a mastnotu. Lze ho jednoduše nastříkat na gumové i lakované povrchy. FINISH LINE Ecotech Degreaser 355 ml nevytváří skoro žádné výpary.


FINISH LINE Gear Floss
189 Kč

Nit využijete především na čistění částí přehazovaček, měničů, převodníků a kazet. Speciální hvězdicovitá vlákna na sebe navážou mastnotu a špínu a zanechávají povrch bez nečistot. FINISH LINE Gear Floss má v balení 20 ks.


FINISH LINE Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml
229 Kč

199 Kč

Mazivo na nášlapné pedály Finish Line Pedal & Cleat Lubricant sprej 150 ml. Přípravek Pedal & Cleat Lubricant obsahuje DuPont Teflon, který na povrchu vytváří velmi kluzký film, a přitom nelepí nečistoty.


FINISH LINE Grunge Brush

FINISH LINE Grunge Brush

Hodnocení: 4
329 Kč

Kartáč na mytí pastorků, převodníků a řetězu. Odstraní nežádoucí nečistoty, špínu a zanechá povch očištěný. FINISH LINE Grunge Brush je vhodný pro každého, kdo se chce starat o své kolo a prodloužit jeho životnost.


Zéfal Chránič Skin Armor M sada
399 Kč

269 Kč

Sada průsvitných ochranných samolepek Zéfal Chránič Skin Armor M sada pro Váš rám. Vyrobeno z pevného polyuretanu, odolného proti UV paprskům a teplotním výkyvům. Zvlášť odolné proti poškrábání.


FINISH LINE 1-step 8 oz/236 ml
239 Kč

Univerzální mazivo využijete na řetězy, rolničky v přehazovačce a čepy měničů. Dokáže rozpustit zbytky starých maziv a špínu. Pro pohodlné dávkování obsahuje sprejovou střičku, kterou produkt nastříkáte na požadované místo. FINISH LINE 1-step 8 oz/236 ml není vhodný na bowdeny.


FINISH LINE Bike Wash 475ml
239 Kč

Čistící prostředek k pravidelnému mytí celého kola. Finishline Bike Wash 475ml je ředitelný vodou a neohrožuje životní prostředí. Dva různé oxidační inhibitory ochraňují kovové povrchy a zabraňují reznutí po umytí. Z tohoto koncentrátu je možné připravit až 4 litry.


FINISH LINE Ecotech Degreaser 600 ml
349 Kč

299 Kč

Čisticí prostředek je obsahuje bioodmašťovací látky a rozpouštědlo ze sojového extraktu. Odstraňuje odolnou špínu a mastnotu. Lze ho jednoduše nanést na gumové i lakované povrchy. FINISH LINE Ecotech Degreaser 600 ml nevytváří skoro žádné výpary.


FINISH LINE No Drip
209 Kč

Olejnička pro jízdní kola pro důkladné promazání každého článku řetězu bez zbytečného kapání okolo. Finishline No Drip s aplikační houbičkou stačí přiložit na řetěz a protáčet ho. Součástí balení jsou dvě náhradní houbičky.


FINISH LINE Chill Zone 180ml
259 Kč

199 Kč

Sprej poslední záchrany pro uvolnění zarostlé sedlovky z rámu, zarezlého šroubu, srostlého závitu nebo starého rezatého řetězu. Finishline Chill Zone 180 ml zmrazí jakýkoliv kov až na –45°C, což způsobí zmenšení kovu a uvolnění spojů.


Pikatec Nano-sada na ochranu  jízdních  kol Ceramic
849 Kč

799 Kč

Novinka

Nano set pro přípravu a ochranu povrchů jízdních kol. Přípravky jsou určeny jak na rámy (lesklé i matné), tak i na kovové a chromované části, které se po ošetření méně špiní, velmi snadno udržují a jsou chráněny před poškozením. Sada obsahuje Silný odmašťovač, Odmašťovač a rozlešťovač a Ochranu kol.


METABOND BIKE pro jízdní kola 120ml
540 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Metabond BIKE je jediné mazivo vyvinuté speciálně na řetězy a ložiska s nano keramickými částicemi (h-BN).


Muc-Off  Bike Cleaner 5l
1 050 Kč

997 Kč

Akce

Univerzální čistící prostředek vhodný k mytí brzdového systému. Velké balení.


BikeWorkX  Clean set - kyblík-24%
1 059 Kč

799 Kč

Akce

Čistící sada pro údržbu kola Clean Set, je v praktickém kyblíku a obsahuje oblíbené produkty Bikeworkx jako Cyclostar, Chain Star, multifunkční olej, leštěnku Shine Star, sadu kartáčů a mycí houbu.