FINISH LINE Easy Pro Brush Set
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická sada 5 kartáčů je vhodná pro každého, kdo rád dopřeje péči svému jízdnímu kolu. Kartáče disponují různými velikostmi a tvrdostí a odstraňují nežádoucí nečistoty. FINISH LINE Easy Pro Brush Set obsahují řetízek na zavěšení.


PARK TOOL U.S.A Pračka řetězu Cyclone
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

PARK TOOL U.S.A Pračka řetězu Cyclone je opravdu účinná a funkční pračka na řetěz. Rozdíl proti jiným systémům je znát už po několika otočeních klikami. Boční i vertikální kartáče řetěz skvěle vyblýskají a zajistí mu tak mnohonásobně delší životnost.


FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit
529 Kč

Novinka

Praktická sada obsahuje kartáč, mazivo a odmašťovač. Kompletně se postará o údržbu řetězu, kazety s pastorky, měniče, přesmykače a převodníků. Je vhodná pro každého, kdo se rád postará o své kolo a chce mu dopřát péči. FINISH LINE Grunge Brush Starter Kit odstraní nežádoucí nečistoty.


FINISH LINE Chain Cleaner Kit
849 Kč

Novinka

Myčka řetězu obsahuje 3 rotující kartáče, které jsou vyměnitelné. Na dně je silný magnet, jenž přitahuje špony a různé kovové zbytky. Stěrky u výstupu myčky zamezují úniku čistícího prostředku. FINISH LINE Easy Pro Brush Set má v balení i odmašťovač a mazivo.


FINISH LINE Bike Wash 1 l
299 Kč

Novinka

Čisticí prostředek disponuje oxidačními inhibitory, které chrání kovové povrchy a zabraňuje jejich korozi. Je plně biologicky odbouratelný a ekologický. Je šetrný i ke karbonu, hliníku, titaniu i oceli. FINISH LINE Bike Wash 1 l je možné ředit s vodou.


PARK TOOL U.S.A Kartáč na čistění pastorku apod.
199 Kč

PARK TOOL U.S.A Kartáč na čištění pastorku a funkčních částí kola. Velmi odolné štětiny zaručí dlouhou životnost. Dlouhá rukojeť zaručí ochranu proti umazání a odření při čištění nedostupných částí kola.


FINISH LINE Speed Clean 500 ml
299 Kč

Novinka

Čisticí prostředek je ideální ka kovové části – na řetězy, kazety a převodníky. Po aplikaci se prostředek odpaří a není nutné a ho omývat vodou. Odmašťuje rotory kotoučových brzd. FINISH LINE Speed Clean 558 ml nesprejujte na rám a lakované povrchy.


METABOND BIKE pro jízdní kola 120ml
540 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Metabond BIKE je jediné mazivo vyvinuté speciálně na řetězy a ložiska s nano keramickými částicemi (h-BN).


BikeWorkX  Chain Star Wax 50ml
125 Kč

Dvousložkové mazivo na řetězy na bázi vosku vhodné do suchého a prašného prostředí. Balení 50ml.


BikeWorkX  Clean set - kyblík-24%
1 059 Kč

799 Kč

Akce

Čistící sada pro údržbu kola Clean Set, je v praktickém kyblíku a obsahuje oblíbené produkty Bikeworkx jako Cyclostar, Chain Star, multifunkční olej, leštěnku Shine Star, sadu kartáčů a mycí houbu.


BikeWorkX  Pistol pro 100g tuby
530 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pistole na tuby vazelíny umožňuje snazší, čistější a přesnější aplikaci na požadované místo.