Čištění a mazání na kolo

Sháníte zboží z kategorie cyklistické mazání a čištění? U nás na MALL.cz si jej můžete srovnat podle parametrů nebo od nejlevnějšího či od nejlépe hodnoceného ostatními uživateli.

Zobrazit více
  • Nákup vám doručíme ještě dnes, nebo až budete chtít.
  • Produkty z kategorie čištění a mazání na kolo vám přivezeme domů, nebo si nákup můžete vyzvednout v jednom z našich 700 výdejních míst.
  • Operátoři naší klientské podpory řeší požadavky zákazníků 24 hodin denně.
  • Zboží můžete zaplatit online, dobírkou nebo třeba až za 30 dní s MALL Pay.
  • Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše představy, lze jej vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

U nás na MALL.cz najdete dalších 1 000 000 výrobků .

Spirit Kokpit spray pro auta , jablko SPIRIT 63 - spray 400 ml
1x

Spirit Kokpit spray pro auta , jablko SPIRIT 63 - spray 400 ml

85 Kč

Spirit 63 je udržující a čistící sprej na bázi silikonu. Je určen k čistění a leštění interiérů automobilů (např. palubní desky, gumové, plastové a dřevěné materiály interiéru).Chrání těsnění před mrazem, neutralizuje nikotinový zápach a šíří ve vozidle příjemnou citronovou vůni.

Spirit Mazivo s mědí SPIRIT 29 - spray 400 ml

Spirit Mazivo s mědí SPIRIT 29 - spray 400 ml

170 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Spirit 29 je mazivo s vysokým obsahem mědi. Má vynikající přilnavost, antikorozní vlastnosti a je žáruvzdorný od –40 do +1100°C. Také je odolný vůči vodě, soli, ředěným kyselinám a pryskyřicím. Pomáhá při opotřebování, oxidaci, korozi a uchycení kovových povrchů.

Spirit Průmyslové čistidlo SPIRIT 6 - spray 400 ml

Spirit Průmyslové čistidlo SPIRIT 6 - spray 400 ml

147 Kč

Sprej Spirit 6 je průmyslový čistič na stroje a příslušenství. Velmi dobře rozpouští tuky, tér, lepidla a další nečistoty a umožňuje tak jejich odstranění.Sprej je vhodný pro drobné materiály, například auto antény, zámky dveří atd.

Spirit Teflonový sprej SPIRIT 25 - spray 400 ml

Spirit Teflonový sprej SPIRIT 25 - spray 400 ml

241 Kč

Suchý teflonový sprej Spirit 25 je vhodný zejména pro mazání strojů při výrobě plastů, zásuvek, automobilových dveří, těsnění a dalších tepelně namáhaných dílů, kluzných i třecích ploch.Sprej je také vhodný pro mazání elektromagnetických ovladačů, teleskopických antén, pantů a zámků.Váš pomocník S…