Bione Cosmetics Čisticí odličovací pleťové tonikum Rakytník 255 ml
73 Kč 66 Kč

Akce

Čisticí odličovací pleťové tonikum Rakytník pro normální a suchou pleť je určeno ke konečnému hloubkovému vyčištění po použití pleťového mléka. Tonikum je jemné, nedráždivé. Rakytníkový extrakt obsahuje vitamíny, minerály, flavonoidy a sacharidy.

Bione Cosmetics Micelární čisticí pleťové mléko Heřmánek 255 ml
103 Kč 93 Kč

Akce

Micelární čisticí pleťové mléko Heřmánek je luxusní odličovací pleťové mléko s bezalergenní parfemací, bez silikonů, ropných produktů, parabenů a konzervantů. Je určeno pro všechny typy pleti. Zajišťuje hydrataci pleti, zlepšuje elasticitu a vláčnost pokožky a potlačuje rozvoj mnoha kožních mikrobů.

Bione Cosmetics Micelární čisticí pleťová voda Heřmánek 255 ml
103 Kč 93 Kč

Akce

Micelární čisticí pleťová voda Heřmánek je unikátní čisticí a odličovací pleťová voda v BIO kvalitě s výbornou čisticí účinností pro všechny typy pleti. Obsahem aktivních látek zajišťuje hydrataci pleti, snižuje tvorbu vrásek a zlepšuje elasticitu pokožky.

Bione Cosmetics Micelární pleťová voda Cannabis 255 ml
103 Kč 93 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zcela unikátní čistící a odličovací pleťová voda bez jakýchkoliv konzervačních látek, bez tenzidů, bez parfémů, bez silikonů, ropných produktů aj. Přitom s výtečnou čistící účinností pro všechny typy pokožky, i pro velmi citlivou.

Bione Cosmetics Micelární pleťová voda Med + Q10 255 ml
103 Kč 93 Kč

Akce

Micelární pleťová voda Med + Q10 je unikátní čistící a odličovací pleťová voda v BIO formulaci bez konzervačních látek, bez tenzidů, bez parfémů, bez silikonů, ropných produktů aj. Přitom s výtečnou čistící účinností pro všechny typy pokožky.

Bione Cosmetics Micelární voda Exclusive Q10 255 ml
103 Kč 93 Kč

Akce

Zcela unikátní micelární čistící a odličovací pleťová voda bez jakýchkoliv konzervačních látek, bez parfémů, bez silikonů, ropných produktů, aj. Přitom s výtečnou čistící účinností pro všechny typy pokožky, i pro velmi citlivou.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: