Devee Čistící kartáček na obličej Liftmee Brush2Go
653 Kč

LiFTmee BRUSH2GO jemně a efektivně čistí póry od zbytků make-upu, přebytečného mazu a špíny. Tím se především zabrání nepříjemným kožním nečistotám. Pokud je pokožka profesionálně očištěna, její vzhled je automaticky jemnější. Kromě toho pokožka lépe odráží světlo. Vypadá tak svěže a růžově.

Devee Clear Skin čisticí gel 200ml
596 Kč

Čisticí gel s malým množstvím vody vytváří jemnou pěnu, která zbaví pleť mastnoty. Tato pěna je díky jemnému složení k pokožce maximálně šetrná. Je vynikající pro mastnou a smíšenou pleť.

Devee Clear Skin čistící mléko 200ml
596 Kč

Jemné čistící mléko čistí jemně, ale důkladně, udržuje vlhkost v pokožce a zajistí, že všechny nečistoty jsou z mazových žláz odstraněny. Toto je velmi důležité pro suchou, smíšenou a také zralou pleť.

Devee Clear Skin zklidňující čistice tonikum bez alkoholu 200ml
596 Kč

Devee Clear Skin zklidňující čistice tonikum ve spreji bez alkoholu 200ml. Bez alkoholu, jemné, uklidňující tonikum ve spreji zklidňuje pleť po čistícím rituálu. Díky nové SOS funkci ho můžete mít vždy po ruce – pomáhá pleti při podráždění a osvěží ji kdykoliv a kdekoliv.

Wellmaxx Hyaluron Čisticí emulze Facewash 150ml
460 Kč

Čisticí emulze čistí pleť do hloubky a zanechávají ji jemnou, čistou a zbavenou nečistot. Zároveň kyselina hyaluronová ji hydratuje a oživuje. Použití:

Vytváří jemnou pěnu, kterou je třeba opláchnout vodou. Aktivní látky:

kyselina hyaluronová, tenzidy, rostlinný glycerin, biolipidy.

Wellmaxx Skineffect clear refreshing tonic čistící tonikum 200ml
545 Kč

Osvěžující tonikum bez alkoholu rozjasňuje pleť a dodává jí zrelaxovaný a uklidňující nádech. S obsahem aloe vera, vápníku a betainu je toto tonikum to pravé řešení pro vaši pleť. Účinné látky:

aloe vera, extrakt z cukrové řepy betain, vápník, Panthenol .

Wellmaxx Skineffect supreme foam cleanser čistící pěna 150ml
545 Kč

Čisticí pěna na obličej (zdravotní kosmetika Wellmaxx Skineffect vhodná i pro extrémně citlivou pleť se sklonem k zarudnutí). Tato jemná pěna čistí pokožku od make-upu, znečištění a nečistot. Extra zlvhčujúce účinky této pěny jsou jen dalším bonusem, který si vaše pokožka užije.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Čištění a odlíčení pleti.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Čištění a odlíčení pleti výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Čištění a odlíčení pleti akce.