Dr. Hauschka Pleťové tonikum (Facial Toner) 100 ml
599 Kč 527 Kč

Pleťové tonikum je základní pěstící přípravek vhodný pro normální, suchou a citlivou pleť. Podporuje a podněcuje funkce pokožky a zároveň posiluje její látkovou přeměnu, reguluje objem vazivového vlákna a dodává pleti růžový a oživený vzhled.

Mixa Micelární pleťová voda pro citlivou pleť 200 ml
109 Kč

Micelární pleťová voda je ideální pro citlivou pleť obličeje a očí, která je náchylná k podráždění. Citlivá pokožka obličeje a očí je dokonale vyčištěná, osvěžená a zklidněná, bez pocitu pnutí.

Clinique Čisticí tonikum pro velmi suchou a citlivou pleť (Clarifying Lotion 1)
436 Kč 419 Kč

Okamžitě odstraňuje make-up, všechny nečistoty a odumřelé kožní buňky bez zbytečného vysušování pleti. Napomáhá přirozené obnově buněk, krásně chladí a dává pleti pocit naprosté svěžesti. Vhodné pro velmi suchou a suchou pleť, včetně citlivé. Hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce).

Mixa Micelární voda Micellar Water Very Pure 400 ml
189 Kč

Micelární voda Micellar Water Very Pure – to je inovace pro tu nejcitlivější pleť! Tato micelární voda je tak jemná a čistá, že jí může používat každý – od dětí až po dospělé.

L’ORÉAL PARIS Micelární voda 3v1 (Micellar Water) 200 ml
105 Kč

Nová micelární voda Micellar Water pro normální a smíšenou pleť odstraňuje make-up, nečistoty a přináší pleti osvěžení v jednom kroku. Napomáhá lepší kvalitě pleti, která je revitalizovaná, svěží a čistá.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Čisticí pleťové vody a tonika.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Čisticí pleťové vody a tonika výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Čisticí pleťové vody a tonika akce.