10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dalekohledy pro noční vidění

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars
Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars

Digitální binokulární dalekohled se dá využít na denní i noční pozorování. Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars detekcí až 300 m v úplné tmě a 3 m při soumraku a za denního světla. Dalekohled je opatřený vestavěnou kamerou, displejem a přehlednými tlačítky pro snadné ovládání. Napájí se AA baterií s výdrží až 10 hod.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Monocular Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars
Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Monocular

Digitální monokulární dalekohled se dá využít na denní i noční pozorování. Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Monocular detekcí až 300 m v úplné tmě a 3 m při soumraku a za denního světla. Dalekohled je opatřený vestavěnou kamerou, displejem a přehlednými tlačítky pro snadné ovládání. Napájí se AA baterií s výdrží až 10 hod.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Levenhuk Discovery Night ML10 se stativem Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars
Levenhuk Discovery Night ML10 se stativem

Monokulární dalekohled disponuje nočním viděním a vestavěnou kamerou. Levenhuk Discovery Night ML10 se stativem umožňuje 13× optický zoom a 1–4× digitální zoom. Dalekohled je opatřený zesilovačem obrazu. Videa pořizuje v rozlišení 1280×960 px při 30 fps a fotografie v rozlišení 1 Mpx. Ergonomické tělo dalekohledu disponuje standardem krytí IP54.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Levenhuk Fatum Z100 Thermo Vision Monocular Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars
Levenhuk Fatum Z100 Thermo Vision Monocular

Výborný pro lovce, při pátracích akcích i orientačním sportovním běhu je monokulární dalekohled Levenhuk Fatum Z100 Thermo Vision Monocular s dosahem až 1000 m, laserovým zaměřovačem, 8h výdrží baterie, IP66 certifikací, FLCOS displejem, Bluetooth i WiFi technologií. Mobilní aplikace TraceIR zpřístupní funkci rekordéru videa, pořizování snímků na smartphone i dálkoměr.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars
Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars

Výborný pro pozorování přírody je binokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars s dosahem 250 až 300 m ve tmě, skleněnou optikou a snímačem CCD, funkcí pořizování Full HD videa i 10Mpx fotografií a s celkem 7 úrovněmi jasu pro pozorování v noci. Záběry ukládá na microSD kartu, přenos do PC je prostřednictvím USB portu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Levenhuk Atom Digital DNM100 Night Vision Monocular Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars
Levenhuk Atom Digital DNM100 Night Vision Monocular

Výborný pro pozorování přírody je monokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DNM100 Night Vision Monocular s dosahem až 200 m ve tmě, vypouklou čočkou, skleněnou optikou a snímačem CMOS, funkcí pořizování Full HD videa i 4096 × 2160px fotografií a s infračerveným světlem. Záběry ukládá na microSD kartu, přenos do PC je prostřednictvím USB portu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision Monocular Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision Monocular
Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision Monocular

Výborný pro pozorování přírody je monokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision Monocular s dosahem až 200 m ve tmě, skleněnou optikou a snímačem CMOS, funkcí pořizování Full HD videa i 10Mpx fotografií a s celkem 7 úrovněmi jasu pro pozorování v noci. Záběry ukládá na microSD kartu, přenos do PC je prostřednictvím USB portu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Levenhuk Discovery Night BL10 se stativem Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision Monocular
Levenhuk Discovery Night BL10 se stativem

Binokulární dalekohled disponuje nočním viděním a vestavěnou kamerou. Levenhuk Discovery Night BL10 se stativem umožňuje 13× optický zoom a 1–4× digitální zoom. Dalekohled je opatřený zesilovačem obrazu. Videa pořizuje v rozlišení 1280×960 px při 30 fps a fotografie v rozlišení 1,3 Mpx. Ergonomické tělo dalekohledu disponuje standardem krytí IP54.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Levenhuk Fatum RS150 Thermo Vision Riflescope Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision Monocular
Levenhuk Fatum RS150 Thermo Vision Riflescope

Pro přesnou střelbu a úspěšný lov se vám bude hodit vysoce kvalitní puškohled Levenhuk Fatum RS150 Thermo Vision Riflescope vybavený termovizí pro detekci tepla, 50mm objektivem, 3,3× optickým zvětšením a 2×/4× digitálním zvětšením. Na jedno nabití pracuje 3 h, dokáže zaměřit objekt vzdálený až 3000 m a je odolný vodě i prachu dle normy IP67.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Levenhuk Fatum RS50 Thermo Vision Riflescope Levenhuk Fatum RS50 Thermo Vision Riflescope
Levenhuk Fatum RS50 Thermo Vision Riflescope

Pro přesnou střelbu a úspěšný lov se vám bude hodit vysoce kvalitní puškohled Levenhuk Fatum RS50 Thermo Vision Riflescope vybavený termovizí pro detekci tepla, 25mm objektivem, 1,6× optickým zvětšením a 2×/4× digitálním zvětšením. Na jedno nabití pracuje 3 h, dokáže zaměřit objekt vzdálený až 1700 m a je odolný vodě i prachu dle normy IP67.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Evolveo NightVision W25 Levenhuk Fatum RS50 Thermo Vision Riflescope
Evolveo NightVision W25

Pro pohodlné pozorování okolí ve dne i v noci skvěle poslouží binokulární dalekohled Evolveo NightVision W25 Binokular s neviditelným nočním viděním díky přísvitu až 300 m, s WiFi technologií, s funkcí pořizování fotografií i natáčení 4K videí a s výdrží 10 h na nabití.

můžete mít 27.5.

Od MALL