Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Dalekohledy pro noční vidění

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
E-potisk Lovecký dalekohled, 10x ZOOM Levenhuk Halo 13× Wi-Fi Digital Night Vision Binoculars
E-potisk Lovecký dalekohled, 10x ZOOM

Turistické a lovecké dalekohledy, jsou moderní dalekohledy s přiblížením x10, určené speciálně pro lovce a milovníky dobrodružství.

můžete mít 23.3. - 24.3.

Denver Denver NVI-450 Levenhuk Halo 13× Wi-Fi Digital Night Vision Binoculars
Denver Denver NVI-450

Dalekohled pro noční vidění s kamerou

můžete mít 24.3. - 27.3.

Pecka cena
Levenhuk Halo 13× Wi-Fi Digital Night Vision Binoculars Levenhuk Halo 13× Wi-Fi Digital Night Vision Binoculars
Levenhuk Halo 13× Wi-Fi Digital Night Vision Binoculars

Digitální binokulární dalekohled se dá využít na denní i noční pozorování. Levenhuk Halo 13× Wi-Fi Digital Night Vision Binoculars detekcí až 300 m v úplné tmě a 3 m při soumraku a za denního světla. Dalekohled je opatřený vestavěnou kamerou, displejem a přehlednými tlačítky pro snadné ovládání. Integrovaná WiFi pro ovládání přes mobilní telefon.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars
Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars

Digitální binokulární dalekohled se dá využít na denní i noční pozorování. Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars detekcí až 300 m v úplné tmě a 3 m při soumraku a za denního světla. Dalekohled je opatřený vestavěnou kamerou, displejem a přehlednými tlačítky pro snadné ovládání. Napájí se AA baterií s výdrží až 10 hod.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Levenhuk Discovery Night BL20 se stativem Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars
Levenhuk Discovery Night BL20 se stativem

Binokulární dalekohled disponuje nočním viděním a vestavěnou kamerou. Levenhuk Discovery Night BL20 se stativem umožňuje 13× optický zoom a 1–4× digitální zoom. Dalekohled je opatřený Wi-Fi, zesilovačem obrazu. Videa pořizuje v rozlišení 1280×960 px při 30 fps a fotografie v rozlišení 1,3 Mpx. Ergonomické tělo dalekohledu disponuje standardem krytí IP54.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Monocular Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Binoculars
Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Monocular

Digitální monokulární dalekohled se dá využít na denní i noční pozorování. Levenhuk Halo 13× Digital Night Vision Monocular detekcí až 300 m v úplné tmě a 3 m při soumraku a za denního světla. Dalekohled je opatřený vestavěnou kamerou, displejem a přehlednými tlačítky pro snadné ovládání. Napájí se AA baterií s výdrží až 10 hod.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars
Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars

Výborný pro pozorování přírody je binokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars s dosahem 250 až 300 m ve tmě, skleněnou optikou a snímačem CCD, funkcí pořizování Full HD videa i 10Mpx fotografií a s celkem 7 úrovněmi jasu pro pozorování v noci. Záběry ukládá na microSD kartu, přenos do PC je prostřednictvím USB portu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Levenhuk Atom Digital DNM100 Night Vision Monocular Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars
Levenhuk Atom Digital DNM100 Night Vision Monocular

Výborný pro pozorování přírody je monokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DNM100 Night Vision Monocular s dosahem až 200 m ve tmě, vypouklou čočkou, skleněnou optikou a snímačem CMOS, funkcí pořizování Full HD videa i 4096 × 2160px fotografií a s infračerveným světlem. Záběry ukládá na microSD kartu, přenos do PC je prostřednictvím USB portu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Levenhuk Discovery Night BL10 se stativem Levenhuk Atom Digital DNB200 Night Vision Binoculars
Levenhuk Discovery Night BL10 se stativem

Binokulární dalekohled disponuje nočním viděním a vestavěnou kamerou. Levenhuk Discovery Night BL10 se stativem umožňuje 13× optický zoom a 1–4× digitální zoom. Dalekohled je opatřený zesilovačem obrazu. Videa pořizuje v rozlišení 1280×960 px při 30 fps a fotografie v rozlišení 1,3 Mpx. Ergonomické tělo dalekohledu disponuje standardem krytí IP54.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Levenhuk Discovery Night ML10 se stativem Levenhuk Atom Digital DNB100 Night Vision Binoculars
Levenhuk Discovery Night ML10 se stativem

Monokulární dalekohled disponuje nočním viděním a vestavěnou kamerou. Levenhuk Discovery Night ML10 se stativem umožňuje 13× optický zoom a 1–4× digitální zoom. Dalekohled je opatřený zesilovačem obrazu. Videa pořizuje v rozlišení 1280×960 px při 30 fps a fotografie v rozlišení 1 Mpx. Ergonomické tělo dalekohledu disponuje standardem krytí IP54.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Levenhuk Atom Digital DNB100 Night Vision Binoculars Levenhuk Atom Digital DNB100 Night Vision Binoculars
Levenhuk Atom Digital DNB100 Night Vision Binoculars

Výborný pro pozorování přírody je binokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DNB100 Night Vision Binoculars s dosahem 250 až 300 m ve tmě, skleněnou optikou a snímačem CCD, funkcí pořizování Full HD videa i 10Mpx fotografií a s celkem 7 úrovněmi jasu pro pozorování v noci. Záběry ukládá na microSD kartu, přenos do PC je prostřednictvím USB portu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision Monocular Levenhuk Atom Digital DNB100 Night Vision Binoculars
Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision Monocular

Výborný pro pozorování přírody je monokulární dalekohled Levenhuk Atom Digital DNM50 Night Vision Monocular s dosahem až 200 m ve tmě, skleněnou optikou a snímačem CMOS, funkcí pořizování Full HD videa i 10Mpx fotografií a s celkem 7 úrovněmi jasu pro pozorování v noci. Záběry ukládá na microSD kartu, přenos do PC je prostřednictvím USB portu.

můžete mít ZÍTRA

MALL