Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
VivoVita SlimTrainer – Korzet pro užší pas VivoVita SlimTrainer – Korzet pro užší pas
VivoVita SlimTrainer – Korzet pro užší pas

Korzet SlimTrainer vyhlazuje a zakrývá tukové polštářky kolem pasu. Má okamžitý účinek, takže je skvělou volbou, pokud si chcete obléknout přiléhavé oblečení.

Je neviditelný pod oblečením a vhodný pro celodenní nošení. Podporuje správné držení těla a následně zmírňuje bolesti zad a páteře.

můžete mít 21.6. - 25.6.

Xbra Břišní stahovací pás 25 cm - černý VivoVita SlimTrainer – Korzet pro užší pas
Xbra Břišní stahovací pás 25 cm - černý

Břišní stahovací pás s korzetovými kosticemi v černé barvě o šířce 25 cm. Toužíte po dokonalé ženské siluetě? Stahovací břišní pás vám k ní dopomůže. Zformuje a vyhladí bříško, zeštíhlí a zdůrazní linii pasu. Díky svislým kosticím drží perfektně na svém místě.

můžete mít 19.6. - 20.6.

CoZy Komprimační body na formování postavy VivoVita SlimTrainer – Korzet pro užší pas
CoZy Komprimační body na formování postavy

Rozlučte se s nepohodlím a cítěte se sebevědomě s naším komprimačním body na formování těla. Je vyrobeno z měkkých a prodyšných materiálů, které tvarují a zdůrazňují vaši postavu, aniž by způsobovaly nepohodlí nebo bolest při nošení.

můžete mít 18.6. - 19.6.

Xbra Univerzální korzetový stahovací pás Xbra Univerzální korzetový stahovací pás
Xbra Univerzální korzetový stahovací pás

Pás je elastický, vytvořen z pásu elastických gum obepínajících Vaše bříško. Dámský zeštihlující pás je vhodný také pro ženy po porodu, které ho ocení i díky podpoře zad. Korzetový stahovací pás je vhodný pod oděv.

můžete mít 19.6. - 20.6.

Xbra Stahovací a kompresní bederní pás Xbra Univerzální korzetový stahovací pás
Xbra Stahovací a kompresní bederní pás

Velmi účinný stahovací a kompresní pás, který vám vytvoří během pár vteřin dokonalou postavu. Trápí vás větší bříško? Přinášíme vám řešení! Tento skvělý pás vám nejen zajistí štíhlý pas, ale také vám perfektně zpevní bederní svaly. Je tudíž vhodný i pro bolavá záda. 

můžete mít 19.6. - 20.6.