Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 33004875

FM Dámský parfém FM Frederico Mahora Pure 414 - 50ml Vůně inspirovaná: HUGO BOSS –Boss Ma Vie

FM Dámský parfém FM Frederico Mahora Pure 414 - 50ml Vůně inspirovaná: HUGO BOSS –Boss Ma Vie

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vůně inspirovaná: HUGO BOSS –Boss Ma Vie   inspirací pro vytvoření vůně FM 414 byla ženská jemnost. Vyzkoušejte i vy fascinující kompozici, která vzdává hold ženské kráse a jedinečnosti. Je to květinová vůně s tóny ovoce, ideální pro moderní, elegantní ženu. Celý popis
399 Kč
Zboží od: TyZdrowieUroda
399 Kč
S novou kartou za

21.6.2024 - 24.6.2024 na vaší adrese

Popis

Dámský parfém FM Frederico Mahora Pure 414 – 50ml

 

inspirací pro vytvoření vůně FM 414 byla ženská jemnost. Vyzkoušejte i vy fascinující kompozici, která vzdává hold ženské kráse a jedinečnosti. Je to květinová vůně s tóny ovoce, ideální pro moderní, elegantní ženu. Je vhodná pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti. Hlavním akordem kompozice je vzácný kaktusový květ, který stejně jako žena vyniká svou mimořádnou krásou a elegancí. Jeho spojení se srdcem, v němž se prolínají akordy růže, frézie a jasmínu, vytváří sofistikovanou kombinaci. Základ vůně je naopak tvořen cedrem a dalšími dřevitými tóny, které smyslně podtrhují celou kompozici a zůstávají na kůži dlouhé hodiny. Kolekce: Pure Vůně: Pure, která se skládá ze dvou složek, z nichž každá má svůj vlastní styl: Vůně: květinová Typ: elegantní Charakteristika: nezávislá, velmi ženská Nóty vůně: Vrchní tóny: kaktus Srdce: růžová frézie, jasmín, růže Základ: cedr, dřevité tóny Parfém: 20 %.

RODINY VŮNÍ Květinová – smyslná a romantická Jedná se o nejpočetnější a nejrozmanitější rodinu parfémů. Květinové kompozice vytvářejí svěží, vzdušné a jemné kytice. Můžete se odvážně experimentovat s vůněmi a měnit je podle příležitosti. Romantický charakter těchto parfémů byl dokonce vytvořen pro zdůraznění smyslnosti. FOUGERE – svůdná a klasická Mimořádně zajímavá rodina vůní, které dominují dřevité, travnaté a bylinné akordy. Její název pochází z francouzštiny a znamená kapradí. Vytvořena pro lidi, kteří oceňují klasiku, upínající se k tradičním kánonům krásy. Jedná se o kompozice, které dokonale zdůrazňují profesionalitu a vyzrálý styl. CITRUS – svěží a povzbuzující Šťavnaté plody tvoří mimořádně osvěžující skupinu citrusů, které poskytují osvěžující pocit a neuvěřitelnou dávku energie. Podtrhnou váš temperament, společenskou a veselou povahu a pozitivně vás naladí. Ideální pro ty, kteří milují život a oceňují pohodu a pohodlí. TREE – rafinovaný a elegantní Hřejivé a hluboké tóny v kombinaci s rafinovanými akordy vytvářejí elegantní a sofistikovanou skupinu dřevitých vůní. Mnohé z nich byly použity k vytvoření vůní již ve starověku. Vyznačují se pryskyřičnou, dřevitou vůní. Tyto atmosférické, tajemné a vznešené kompozice dodávají důvěru. ORIENTAL – mocná a nezkrotná Vůně spojené se zeměmi Dálného východu vyvolávají představu exotických cest, tajemných míst a intrikánských situací. Jedná se o kompozice s hřejivými a exotickými podtóny. Objevují se v nich sladké i kouřové tóny. Jsou ideální pro podzimní a zimní dny a zvláštní příležitosti. JARO – svůdné a lákavé Této rodině dominují odvážné, asertivní a elegantní kompozice. Evokují vůni hedvábných šátků a elegantních rukavic. Dřevité a bylinně-zemité tóny pulzující parfémem mu dodávají výraznou i svěží vůni, která přitahuje pozornost a dodává sebevědomí. Hodí se k lidem silného charakteru, intrikánům a smyslným. Parfémy FM World's Pure Federico Mahora nabízejí více než 150 vůní, které si svou vůní a atraktivní cenou získaly miliony spokojených zákazníků. Parfémy a vůně FM World jsou fascinující a nezapomenutelné.