Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 33005213

FM FM Federico Mahora Pure 07 - dámský parfém - 50ml Vůně inspirovaná: GIORGIO ARMANl –Aqua Di Gio

FM FM Federico Mahora Pure 07 - dámský parfém - 50ml Vůně inspirovaná: GIORGIO ARMANl –Aqua Di Gio

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vůně inspirovaná: GIORGIO ARMANl –Aqua Di Gio   Dlouhé letní dny strávené u moře, hřejivé sluneční paprsky na kůži a osvěžující mořský vánek ve vlasech. To v sobě skrývá dámský parfém FM 07. Tato harmonická vůně navozuje atmosféru letní dovolené u moře. Celý popis
399 Kč
Zboží od: TyZdrowieUroda
399 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

21.6.2024 - 24.6.2024 na vaší adrese

Popis

FM Federico Mahora Pure 07 – dámský parfém – 50ml

 

Dlouhé letní dny strávené u moře, hřejivé sluneční paprsky na kůži a osvěžující mořský vánek ve vlasech. To v sobě skrývá dámský parfém FM 07. Tato harmonická vůně navozuje atmosféru letní dovolené u moře. Je to letní vůně vyjadřující středomořský temperament. Mimořádně povznášející a stimulující pro ženy, které oceňují přirozenost a romantiku. V úvodu vás vonná kompozice přivítá akordy šťavnatého ananasu a zeleného hrášku spolu s esencí pivoňky. Jemné srdce obsahuje tóny vodní lilie, něžného jasmínu a okouzlující frézie. Nakonec vás budou hýčkat dřevité a pižmové esence, v jejichž čele stojí cedr, pižmo a santalové dřevo. Kolekce: Pure Vůně: Květinové Typ: Business Charakteristika: Vyvážená, jemná Nóty vůně: Vrchní tóny: ananas, pivoňka, vonný hrášek Srdce: frézie, jasmín, lilie Základní tóny: santalové dřevo, cedr, pižmo Parfém: 20% SLOŽENÍ: 20 % PARFÉMOVÉ VODY, 20 % VONNÝCH TÓNŮ: Intuitivní seznam odpovídající vůni, pouze pro osobní použití. Zahraniční názvy použitých parfémů nejsou předmětem prodeje.

RODINY VŮNÍ FLORAL – smyslná a romantická Jedná se o nejpočetnější a nejrozmanitější rodinu parfémů. Květinové kompozice vytvářejí svěží, vzdušné a jemné kytice. Můžete se odvážně experimentovat s vůněmi a měnit je podle příležitosti. Romantický charakter těchto parfémů byl dokonce vytvořen pro zdůraznění smyslnosti. FOUGERE – svůdná a klasická Mimořádně zajímavá rodina vůní, které dominují dřevité, travnaté a bylinné akordy. Její název pochází z francouzštiny a znamená kapradí. Vytvořena pro lidi, kteří oceňují klasiku, upínající se k tradičním kánonům krásy. Jedná se o kompozice, které dokonale zdůrazňují profesionalitu a vyzrálý styl. CITRUS – svěží a povzbuzující Šťavnaté plody tvoří mimořádně osvěžující skupinu citrusů, které poskytují osvěžující pocit a neuvěřitelnou dávku energie. Podtrhnou váš temperament, společenskou a veselou povahu a pozitivně vás naladí. Ideální pro ty, kteří milují život a oceňují pohodu a pohodlí. TREE – rafinované a elegantní Hřejivé a hluboké tóny v kombinaci s rafinovanými akordy vytvářejí elegantní a sofistikovanou skupinu dřevitých vůní. Mnohé z nich byly použity k vytvoření vůní již ve starověku. Vyznačují se pryskyřičnou, dřevitou vůní. Tyto atmosférické, tajemné a vznešené kompozice dodávají důvěru. ORIENTAL – mocná a nezkrotná Vůně spojené se zeměmi Dálného východu vyvolávají představu exotických cest, tajemných míst a intrikánských situací. Jedná se o kompozice s hřejivými a exotickými podtóny. Objevují se v nich sladké i kouřové tóny. Jsou ideální pro podzimní a zimní dny a zvláštní příležitosti. JARO – svůdné a lákavé Této rodině dominují odvážné, asertivní a elegantní kompozice. Evokují vůni hedvábných šátků a elegantních rukavic. Dřevité a bylinně-zemité tóny pulzující parfémem mu dodávají výraznou i svěží vůni, která přitahuje pozornost a dodává sebevědomí. Hodí se k lidem silného charakteru, intrikánům a smyslným. Parfémy FM World's Pure Federico Mahora nabízejí více než 150 vůní, které si svou vůní a atraktivní cenou získaly miliony spokojených zákazníků. Parfémy a vůně FM World jsou fascinující a nezapomenutelné.