Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12251480

Gitano Cosmetics Love in Vetiver

Gitano Cosmetics Love in Vetiver

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Love in Vetiver je luxusní dámský parfém, kterému dominuje vetiver, neboli indická tráva, která má svůj původ v Indii a Indonésii a je symbolem energie a svěžesti. Celý popis
2 900 Kč
58 Kč/ml
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 900 Kč
58 Kč/ml
S novou kartou za

8.7.2022 - 11.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Love in Vetiver je luxusní dámský parfém, kterému dominuje vetiver, neboli indická tráva, která má svůj původ v Indii a Indonésii a je symbolem energie a svěžesti. Tato rostlina byla pro svou velmi příjemnou vůni a pozitivní zdravotní účinky velmi ceněná již ve starověké Indii a má charakteristickou dřevitou a jemně kořeněnou vůni.

Základní složku tohoto parfému dále doplňují níže uvedené ingredience. Všechny ingredience použité v našich parfémech jsou přírodního původu a jednotlivé kombinace vůní jsou pečlivě voleny tak, aby vytvářely originální a příjemnou vonnou kompozici.

Orchidej

Orchidej doplňuje svěží vůni vetiveru o jemné květinové tóny, díky kterým je parfém dokonale vyvážený. Smyslná vůně orchideje podtrhne Vaši ženskost.

Patchouli

Patchouli umocňuje exotickou vůni parfému Love in Vetiver. Tato ingredience má svůj původ v Indonésii a právě díky intenzivní dřevité a zemité vůni je s oblibou přidávána do luxusních parfémů.