Kelsey Berwin Al Jawhara - EDP
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Al Jawhara je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Květinová hlava obsahuje levanduli a mimózu, v srdci se ukrývá agarové dřevo, v základu pak dřevo santalové a cedrové společně s ambrou. Na trh byla uvedena v roce 2015.


Kelsey Berwin Al Mazyoona - EDP
499 Kč

Al Mazyoona je sladce dřevitá pro ženy i muže. Hlava obsahuje karamel a cedrové dřevo, v srdci ucítíte ambra a santalové dřevo. Základu dominuje dřevo agarové, vanilka a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2015.


Kelsey Berwin Osmond De Noir - EDP
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osmond De Noir je orientálně-sladká vůně pro ženy. Citrusovou hlavu doplňuje květinově-pomerančové srdce. Základ pak dotváří pižmo a ambra. Na trh byla uvedena v roce 2014.


Kelsey Berwin White Narcisse - EDP
499 Kč

White Narcisse je orientálně-ovocná vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří svěží bergamot a šťavnatá malina. V srdci se snoubí akordy jasmínu, květiny heliotrop a břízy. Kompozici uzavírá kůže a cedr.   Na trh byla uvedena v roce 2017.


Kelsey Berwin Zelimir - EDP
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zelimir orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří jablko a další ovocné tóny. V srdci ucítíte malinu, broskev, růži a jasmín. Kompozici uzavírá agarové dřevo a pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2014.


Kelsey Berwin Zeus Pour Femme - EDP
499 Kč

Zeus Pour Femme je orientální vůně pro ženy. Hlava se skládá z hrušky, pepře a květu pomerančovníku. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu a kávy. Kompozici uzavírá sladká vanilka, pačuli a cedrové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2018.