Loewe 001 Woman - EDP
1 399 Kč

Parfémová voda 001 Woman je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, italskou tangerinku a růžový pepř. V srdci se ukrývá santalové dřevo a egyptský jasmín. Kompozici uzavírá ambrově-vanilkový základ.   Na trh byla uvedená v roce 2016. .


Loewe Agua Del Loewe Ella - EDT
799 Kč

Agua Del Loewe Ella pro ženy se otevírá svěžími akordy v podobě citronu, pomeranče, bergamotu a ovoce kumquat doplněné o marakuju. V srdci ucítíte netradiční kombinaci papriky, růže, lilie a leknínu. V závěru se rozvine dřevitě-pižmový základ. Na trh byla uvedena v roce 2009.


Loewe Agua Miami Beach - EDT
1 199 Kč

Agua Miami Beach je květinově-dřevitá vůně pro muže i ženy s pižmovým základem. Hlava obsahuje mandarinka, černý rybíz a hruška. V čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci jasmínu, konvalinky a magnólie. Kompozici uzavírá vetiver, pižmo a santalové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2018.


Loewe Aura - EDP
1 225 Kč

Aura je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje růžový pepř, červený rybíz, bergamot a lístky fialky. V čistě květinovém srdci ucítíte jasmín, růži, kosatec a narcis. Kompozici uzavírá malina, kůže, santalové a cedrové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2013.


Loewe Aura Floral - EDP
1 289 Kč

Aura Floral je květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje mrkvová semínka, bergamot, citron a zelené akordy. V čistě květinovém srdci ucítíte růži, jasmín, pomerančový květ a fialku. Kompozici uzavírá vanilka, kůže, pižmo a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2016.