Scandalous - tělový závoj
439 Kč

Scandalous od Victoria´s Secret je květinově-ovocná vůně pro ženy. Obsahuje pouze tři složky. Ovocnou hlavu tvoří malina, květinové srdce obsahuje pivoňku a v základu ucítíte sladkou pralinku. Na trh byla uvedena v roce 2014.


Blush - tělový závoj
329 Kč

Victoria´s secret Blush je květinová vůně pro ženy. Tvoří ji pouhé dvě složky, a to magnólie a květy grepu. Na trh byla uvedena v roce 2010.


Coconut Passion - tělový závoj
299 Kč

Coconut Passion od značky Victoria´s Secret je vůně tvořená vanilkou a konvalinkou v úvodu. V srdci vůně se ukrývá kokos a v závěru se o slovo přihlásí heřmánek a aloe vera.


Heat Rave - tělový závoj
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Heat Rave je ovocně-dřevitá vůně pro ženy z limitované edice tělových závojů od Victoria´s Secret, které je možné mezi sebou kombinovat. Mezi její hlavní tóny patří marakuja a dřeviny. .


Passion Struck - tělový sprej
299 Kč

Příjemná a svůdná vůně pro ženy od Victoria´s Secret. Tělový závoj Vás zahalí a zpříjemní Vám hezké chvíle každého dne. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.


Pink Holo Glam - tělový závoj
299 Kč

Pink Holo Glam z limitované edice od Victoria´s Secret je květinově-sladkou vůní pro ženy. Obsahuje bílé pižmo a květ kakaovníku.


Pure Seduction - tělový závoj
299 Kč

Čistá, svěží vůně Pure Seduction od značky Victoria´s Secret vyzařuje svůdnost a neodolatelnost. Buďte vyjímečná a zahalte se do lehkého závoje vůně Pure Seduciton.


Hollister Wave For Her - tělový závoj
269 Kč

Hollister Wave For Her je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří karambola, kdoule a cassis. Květinové srdce se skládá z orchideje, ibišku a vlčího máku. V základu se rozvoní sluneční akordy, santalové dřevo a krystalická ambra. Na trh byla uvedena v roce 2016. .


Pink Body Total Flirt - tělový závoj
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pink Body Total Flirt od Victoria´s Secret je květinová vůně pro ženy. Obsahuje květ jabloně a frézii.