Obsessive Dámské punčochy 864-STO
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní, černé punčochy864-STO Obsessive jemná, průsvitná síťovina stehna zdobená geometrickou krajkou silikonový proužek punčochy jsou samodržícíMateriál 90% nylon + 10% elastan,.

Obsessive Dámské punčochy Secred stocking XXL
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné dámské punčochy Secred stockings Obsessive s červenou květinovou krajkou punčochy nejsou samodržící, jsou na upnutí na podvazkový pás, ke košilce s podvazky nebo korzetu s podvazky jsou vyrobené z příjemného materiáluMateriál 100% polyester,.

Obsessive Dámské punčochy Picantina stockings XXL
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasné krajkové rukavičky Picantina mittens Obsessive v délce těsně nad zápěstí jsou ideálním doplňkem pro sexy outfit jsou bohatě zdobeny krajkou materiál je elastický a příjemný na nošeníMateriál 90% nylon + 10% elastan,.

Obsessive Dámské punčochy Greyla stockings XXL
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podvazkové punčochy Greyla stockings Obsessive s krajkovým lemem květinová krajka zdobí punčochy pružný a elastický krajkový klínek nejsou samodržící jemné na dotek, pružný materiálMateriál 90% nylon + 10% elastan,.

Obsessive Samodržící punčochy 856-STO
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské punčochy 856-STO Obsessive vyzývavé punčochy perfektní doplněk k setu s podvazkovým pásem nebo ke korzetu delikátní, průsvitná síťovina krásná krajka s jasným, květinovým motivem na stehnech svůdný vzhled zaručen.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: