10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 39267968

VIVVA® Pohodlné elegantní nadkolenky, Vlněné nadkolenky | SOCKLET Bílá

VIVVA® Pohodlné elegantní nadkolenky, Vlněné nadkolenky | SOCKLET Bílá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Vylepšete svůj styl elegantními nadkolenkami SOCKLET! Móda se snoubí s funkčností a ochranou proti větru z prvotřídní vlněné směsi. Tyto pružné ponožky jsou univerzální a snadno se nosí, padnou na stehna do 63,5 cm a zajišťují pohodlí pro všechny. Přijměte sebevědomí a styl bez námahy tuto sezónu! Celý popis

Barva

default
default
default
289 Kč
Zboží od: Mormark
289 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

17.4.2024 - 18.4.2024 na vaší adrese

Popis

Nejmódnější nadkolenky

Jste připraveni obléci si tyto neuvěřitelně pohodlné ponožky? 

Bojujte proti chladu s těmito pletenými nadkolenkami, které jsou nejen silné, ale také neuvěřitelně měkké na dotek.

Kromě toho, že vám poskytnou celodenní pohodlí, jejich elastický materiál nabízí velkou roztažitelnost, takže se můžete volně pohybovat bez pocitu omezení.

Jakmile si je obléknete, možná se vám dokonce stane, že v zimě ani nebudete potřebovat nosit kalhoty!

Skvěle se kombinují s džínovými šortkami a nejnovější módní obuví!

Můžete je nosit k šusťákovému stylu, jako nadkolenky nebo podkolenky.

CHRÁNÍ PŘED VĚTREM 

Tyto ponožky vyrobené ze směsi vlny nabízejí pozoruhodnou měkkost a pohodlí a zároveň poskytují vynikající ochranu před větrem, takže vám bude báječně teplo, ať už jste uvnitř, nebo vyrážíte ven.

ZACHOVÁVAJÍ TEPLO

Prvotřídní materiál udržuje teplo, takže s vámi zůstane po celý den a zajistí vám pohodlí, i když teploty výrazně klesnou.Vyrobeno z prvotřídní prodyšné vlny.

PRODLOUŽENÁ DÉLKA

Proč omezovat teplo jen na nohy, když si ho můžete užívat až ke kolenům?Můžete je nosit volně, po kolena nebo plně prodloužené nad kolena – ať už je budete nosit jakkoli, budete v nich vypadat a cítit se naprosto báječně!

NÁDHERNÁ PRUŽNOST

Myslíte si, že se v nich nebudete moci pohodlně pohybovat?Přemýšlejte znovu, protože jsou vysoce flexibilní a navržené s elastickým strečovým materiálem, který vám zajistí naprostou volnost pohybu při ohýbání i sezení.

UDRŽUJTE SI SVÉ SEBEVĚDOMÍ

Naše nadkolenky jsou nejlepší volbou sezóny a zajistí, že budete vypadat co nejlépe při každé příležitosti.Oblečte si je a ukažte svůj sebevědomý vzhled!

JEDNODUCHÉ OBLEČENÍ

Naše pletené ponožky jsou prosté.Obkéknou se rychle a snadno během několika vteřin.Naše ponožky jsou nádherně měkké a nadýchané na dotek, což zajišťuje příjemný pocit.

VHODNÉ KAMKOLIV

Naše ponožky SOCKLET mají velkou elasticitu, takže pohodlně padnou všem a přizpůsobí se stehnům o obvodu až 63,5 cm!Přizpůsobí se různým typům nohou, od krátkých a štíhlých až po vysoké a silnější.

POZNÁMKA

Barva se může lišit