10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ecozz Ekologická taška Classic zelená

Ecozz Ekologická taška Classic zelená

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Nákupní taška ECOZZ je ekologický produkt, který na rozdíl od igelitových tašek nezatěžuje životní prostředí. Je určena pro dlouhodobé užití, je pevná, praktická a elegantní. Tašku můžete podle libosti nosit v ruce nebo přes rameno. Celý popis
72 Kč
Zboží od: NEXTIK
72 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

6.12.2023 na výdejním místě
6.12.2023 - 7.12.2023 na vaší adrese
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 17926746

Popis

Nákupní taška ECOZZ je ekologický produkt, který na rozdíl od igelitových tašek nezatěžuje životní prostředí. Je určena pro dlouhodobé užití, je pevná, praktická a elegantní.

Tašku můžete podle libosti nosit v ruce nebo přes rameno.


Tašky ECOZZ jsou vyrobeny z extrémně pevného100% polyesteru, který je nepromokavý, odolný proti natáhnutí nebo protrhnutí. Jedna taška má obsah přibližně dvou běžných jednorázových tašek. Hmotnost jedné tašky je 40 gramů a nosnost až neuvěřitelných 20 kilogramů!


Díky svému obalu je taška ECOZZ připravena k použití kdykoli a kdekoli. Její velkou výhodou je skladnost – tašku můžete nosit stále v kabelce nebo i v kapse u bundy.


Rozložená taška ECOZZ má velikost 45 cm (šířka) x 68 cm (výška), součástí tašky je obal o velikosti 12 × 12 cm, do kterého lze tašku jednoduše zabalit.


Údržba: Při zašpinění tašku snadno opláchnete vodou, nebo ji můžete vyprat při nízké teplotě v pračce. Tašku je možno vyžehlit přes vlhký hadřík.


Buďte ohleduplní k životnímu prostředí, myslete ekologicky, žijte barvami, vyberte si svou tašku ECOZZ!