Velká oranžová třpytivá plážová taška
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva odstíny oranžové, Počet přihrádek 1, Hloubka kabelky 17cm, Výška ucha 17cm, Výška kabelky 42cm, Šířka kabelky 48cm,.

Velká plážová taška v oranžové barvě
909 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barva odstíny oranžové, Počet přihrádek 1, Hloubka kabelky 20cm, Výška ucha 24cm, Počet kapes 3, Výška kabelky 43cm, Šířka kabelky 50cm,.

Dámské značkové tašky a kabelky

Povyšte svůj outfit na módní trefu do černého se značkovou dámskou kabelkou. Tašky a kabelky najdete na MALL.CZ přehledně seřazené podle značek - k oblíbeným patří např. španělský brand Desigual, nebo anglické kabelky Bessie London nebo U.S. Polo Assn.

Sháníte kabelku do ruky, přes rameno nebo přes tělo? Stačí zvolit správný filtr a všechny odpovídající kabelky se zobrazí. Dále můžete filtrovat podle ceny, materiálu, způsobu zapínání a oblíbené barvy.

Vedle tašek a kabelek jsme do této kategorie zahrnuli i dámské batohy, pokud si toho potřebujete naložit na záda trochu více. Pokud potřebujete do tašky uskladnit i svůj notebook, podívejte se do kategorie dámské brašny, kde vedle klasických počítačových brašen najdete i hodně vymazlené kousky pro ženy, které jsou stále v pohybu, ale přitom chtějí vypadat skvěle.

_____

^ Zpátky nahoru