Old Spice Captain Wooden Dárková Sada Pro Muže
917 Kč 629 Kč

Novinka

Originální dárkové balení pro muže Captain Wooden obsahuje 5 produktů značky Old Spice. V balení najdete dva druhy deodorantu Old Spice, vodu po holení, sprchový gel a stylové ponožky.

Old Spice Original Travel Dárková Sada Pro Muže
748 Kč 549 Kč

Novinka

Stylové dárkové balení pro muže Original Travel obsahuje 4 produkty značky Old Spice. V balení najdete šampon Old Spice, tuhý deodorant, vodu po holení a voňavý sprchový gel.

Old Spice Captain Grooming Tin Dárková Sada Pro Muže
812 Kč 549 Kč

Novinka

Originální dárkové balení pro muže obsahuje tři produkty značky Old Spice. V balení najdete tuhý deodorant Old Spice o objemu 50 ml, vodu po holení 100 ml a sprchový gel 250 ml.

Gillette Péče o vzhled Dárková Sada Pro Muže
324 Kč 252 Kč

Novinka

Kosmetické dárkové sady potěší a vždy se hodí. Tato od značky Gillette obsahuje gelový antiperspirant a deodorant a gel na holení pro muže, který tento typ dárku uvítá. Dokažte mu, že milujete, jak voní.

Old Spice Captain Dárková Sada Pro Muže
524 Kč 349 Kč

Novinka

Stylové dárkové balení pro muže Captain obsahuje 3 produkty značky Old Spice. V balení najdete deodorant ve spreji, vodu po holení a voňavý šampon.

Gillette Péče o vzhled Dárková Sada Pro Muže
314 Kč 219 Kč

Novinka

Kosmetické dárkové sady potěší a vždy se hodí. Tato od značky Gillette obsahuje gelový antiperspirant a deodorant a antiperspirant a deodorant ve spreji pro muže, který tento typ dárku uvítá. Dokažte mu, že milujete, jak voní.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: