Apple Lightning Digital AV (HDMI) Adapter (MD826ZM/A)

Apple Lightning Digital AV (HDMI) Adapter (MD826ZM/A)

Digitální AV adaptér Lightning můžete používat s iPhonem, iPadem nebo iPodem s konektorem Lightning. Digitální AV adaptér Lightning umožňuje zrcadlení všeho, co se zobrazuje na obrazovce zařízení – aplikací, prezentací, webových stránek, fotek a dalšího obsahu – na televizi, displeji nebo projektoru s rozhraním HDMI, případně na jiném kompatibilním displeji v HD rozlišení až 1080p. Celý popis
Od prodejce MALL
1 490 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
1 289 Kč

U dodavatele

24.1.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
 
24.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 864624

Popis

Podrobná specifikace:

Přehled:
  • Digitální AV adaptér Lightning můžete používat s iPhonem, iPadem nebo iPodem s konektorem Lightning. Digitální AV adaptér Lightning umožňuje zrcadlení všeho, co se zobrazuje na obrazovce zařízení – aplikací, prezentací, webových stránek, fotek a dalšího obsahu – na televizi, displeji nebo projektoru s rozhraním HDMI, případně na jiném kompatibilním displeji v HD rozlišení až 1080p.
  • Podporuje také promítání videa – filmů, televizních pořadů nebo nahraného videa – na velké obrazovce v HD rozlišení až 1080p. Jednoduše připojte digitální AV adaptér Lightning ke konektoru Lightning na zařízení a potom k televizi nebo projektoru prostřednictvím kabelu HDMI (prodává se zvlášť).
Konektor:
  • Lightning
Požadavky na systém:
  • Vyžaduje HDMI kabel (prodává se samostatně) pro připojení k televizoru nebo projektoru: Podporuje výstup videa i zvuku.
P/N:
  • MD826ZM/A

Obsah balení:

  • Digitální AV adaptér Lightning

Užitečné odkazy: